آباده، رتبه اول استان فارس در نهضت ملی مسکن

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از “امید آباده” :شورای مسکن استان در استانداری فارس تشکیل جلسه داد.

 در این جلسه شهرستان آباده به عنوان پیشرو در طرح نهضت ملی و رتبه اول استان فارس معرفی و از میثم خداداد فرماندار ویژه این شهرستان به دلیل اجرای کامل این طرح با اهدای لوح سپاس تقدیر شد .

 همچنین در این جلسه از عابدی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و عباس نیا رئیس راه و شهرسازی شهرستان آباده نیز به جهت اقدامات موثر در حوزه نهضت ملی مسکن و کسب رتبه اول استان فارس تقدیر شد .

 میثم خداداد فرماندار ویژه شهرستان آباده در این جلسه به بیان فعالیت در نهضت ملی مسکن در شهرستان آباده پرداخت و گفت : یکی از اقدامات فرمانداری ویژه آباده ، اختصاص زمین برای کارمندان واجد شرایط شهرستان است که تاکنون ۲۵۰ کارمند در این خصوص شناسایی شده اند .

 میثم خداداد از کارگروه مسکن استان خواست تا این طرح را در شورای مسکن تصویب کنند تا کار اختصاص زمین برای کارمندان شهرستان آباده در دستور کار قرار گیرد .

 دکتر ایمانیه استاندار فارس نیز در این جلسه با تقدیر از عملکرد بسیار مناسب فرماندار ویژه و دیگر ادارات این شهرستان در حوزه مسکن گفت : انتظار داریم تا شهرستان های دیگر استان نیز با الگو گرفتن از آباده ، بتوانند اقدامات خوب و موثری در این حوزه انجام دهند و قطعا این موفقیت ، ماحصل تلاش دستگاه‌ها در درون شهرستان آباده است .