تقدیر از تولید کننده خلاق آباده ای به دلیل استفاده از طرح منبت آباده در محصولاتش

دبیر شهر جهانی منبت در مراسم تجلیل از مدیر عامل شرکت تولیدی دستمال کاغذی پرنیان آباده؛

تولید کنندگان بخش خصوصی نقش بسزایی در معرفی هنر منبت دارند

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از  روابط عمومی شهرداری آباده : از شهرام شکیبایی مدیر عامل شرکت تولیدی دستمال کاغذی پرنیان آباده، برای ارائه تولیدات و محصولات خلاقانه در گروه صنایع دستی و استفاده خلاقانه از نقوش منبت در بسته بندی دستمال کاغذی تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور دبیر شهرجهانی منبت، رئیس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت پرنیان برگزار شد. مهدی شاکر دبیر شهر جهانی منبت اظهار داشت: تجلیل از تولیدکنندگانی که در زمینه معرفی و برندسازی منبت فعالیت می کنند از وظایف دبیرخانه شهر جهانی منبت می باشد.

وی افزود: تولیدکنندگان بخش خصوصی شهرستان نقش بسزایی در معرفی هنر منبت دارند که می توان با برنامه ریزی و همکاری بخش خصوصی با برندسازی در بسته بندی تولیدات از نقوش منبت برای برند سازی و معرفی این هنر جهانی استفاده نمود.

حسین دانشور رئیس شورای اسلامی شهرآباده، ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت تولیدی پرنیان اظهارداشت: دبیرخانه شهر جهانی با هدف فرهنگ سازی و حمایت از تولیدات شهرستان اقدام به توزیع تعدادی از بسته های دستمال کاغذی با طرح منبت در ادارات نموده و دستگاه دولتی را تشویق به حمایت از تولید کننده داخلی نماید.

شهرام شکیبایی مدیرعامل شرکت دستمال کاغذی پرنیان آباده، ضمن تشکر از دبیر شهر جهانی منبت و اعضای شورای اسلامی شهر، آمادگی خود را در همراهی دبیرخانه در کلیه امور مرتبط با منبت بیان و اظهارداشت: تولیدات و بسته بندی ها با طرح منبت با مشورت اساتید و از روی علاقه شخصی انجام شده است که حتی از سود کارخانه هم کاهش داده تا طرحی با کیفیت به چاپ برسد.

در پایان دبیر شهر جهانی منبت در زمینه خرید بخشی از محصولات با طرح منبت را برای شهرداری قول مساعد داد و این امر را متذکر شد، وظیفه همه شهروندان نیز در حمایت از ایده های خلاقه حمایت و خرید کالای تولیدی شهرستان می باشد.