آیت الله موسوی خراسانی: از اینکه به مردم شهرستان و جایگاه نماز جمعه احترام گذاشتید صمیمانه تشکر می کنم

به گزارش پایگاه خبری نفیرنیوز،به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه آباده: آیت الله سیدحسن موسوی خراسانی در خطبه‌های نمازجمعه با گرامیداشت روز فرهنگ عمومی به جایگاه این شورا در اصلاح ناهنجاری های اجتماعی اشاره کرد و گفت: مشکلات فرهنگی شاخص شهر، باید در شورای فرهنگ عمومی مطرح و برای آن راهکاری اندیشید.

امام جمعه آباده با اشاره به تذکر هفته گذشته در نماز جمعه برای رفع موانع دو کارخانه کاشی و سیمان اظهار داشت: در هفته گذشته و پس از تذکر از تریبون نماز جمعه، جلسات متعددی در این خصوص تشکیل شد و فرماندار محترم نیز با مدیریت بحران و با همت و پای کار آمدن مسولان شهرستان اقدامات جدی صورت گرفت. تا جایی که چندین مدیر کل استانی برای رفع مشکل به شهرستان سفر کردند.

وی ادامه داد: اولاخداوند را شاکریم که تریبون نماز جمعه مشکلی از مشکلات بخشی از مردم جامعه را حل کرد و در ثانی از مدیر و مجموعه فعال و دلسوز کارخانه کاشی و همچنین مسولان شهرستان آباده که به جایگاه نماز جمعه احترام گذاشتند و پیگیری کردند تا مشکل مرتفع شود صمیمانه تشکر می کنم

آیت الله موسوی خراسانی گفت: جلسه شورای تامین در دفتر امام جمعه شکل گرفت و مدیر کارخانه کاشی نیز قول داد در زمان مشخص، همه کارگران به کار برگردند. امام جمعه آباده با اشاره به اقدامات موثر و مفید مجموعه کارخانه کاشی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه این کارخانه مربوط به کاشی است،ولی مسئولان آن با راه‌اندازی کارگاه‌های مختلف صنایع دستی برای جوانان این منطقه ایجاد اشتغال کرده اند و وظیفه داریم، در کنار تذکراتی که قبلاً داده شده بود، از اقدامات مفید این مجموعه نیز تشکر کنیم. وی ادامه داد: مدیریت یک مجموعه بزرگ بالاخره مشکلاتی پیدا می کند، که باید با همکاری این مشکلات رفع شود.

بنده به سهم خودم از تمام مسئولانی که در این هفته پای کار آمدند، اعم از فرمانداری، اعضای شورای تامین ، سپاه پاسداران و اداره اطلاعات و با تمام توان خود مشکلات این مجموعه ها را رفع کردند و امید تازه ای به دل کارگران و خانواده ها بخشیدند، با تمام وجود تشکر می کنیم و خدا خیر به آن ها دهد. امام جمعه آباده از اقدام شجاعانه نیرو دریایی سپاه جهت جلوگیری از دزدی نفتی و دفاع از اقتدار نظام جمهوری اسلامی تقدیر کرد.

انتهای پیام/