امام جمعه آباده: مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا نشان داد این کشور رو به افول است

به گزارش پایگاه خبری نفیرنیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه آباده، در تاریخ 3 بهمن 1399، به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، در مصلی نماز جمعه آباده (مسجد جامع) برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن موسوی خراسانی امام جمعه آباده با بیان اینکه مراسم تحلیف رئیس جمهور این کشور نشان داد آمریکا رو به افول است، اظهار داشت: کسانی که امروز سنگ آمریکا را به سینه میزنند ببینند کشوری که مدعی کدخدایی جهان را دارد برای برگزاری یک مراسم تحلیف در سطح ریاست جمهوری  25 هزار نیروی محافظ تا 5 چهاراه آن طرف تر میگمارد و پایتختش را به شهرارواح تبدیل می کند.
وی ادامه داد: اینها همان ابرقدرت هایی هستند که به ما فخر می فروشند و می خواهند ما و کشورهای جهان را اداره کنند. 

موسوی خراسانی قضاوت در مورد رئیس جمهور جدید آمریکا را به به آینده ای نه چندان دور سپرد و گفت: قاتل و قماربازی رفت اما با چه وضعی ؟ حالا او تنهاست و باید با ترس از عملکرد خود زندگیش را ادامه دهد.خطیب جمعه آباده با اشاره به استعمار ملت های مختلف دنیا طی سالیان متمادی توسط آمریکا و ایادی آن ها خاطر نشان کرد: مستکبران سالهای سال با همین ضمیری که امروز رو شده است بسیاری از کشورها را از صحنه خارج و سپس عبد خودشان کردند و ملت ها را بازی داده اند.

وی با تاکید برمتکی بودن به خود تصریح کرد: امروز درسی که از این وقایع می گیریم این است که ما متکی خودمان باشیم، خدا رزق و روزی ما را در اختیارمان قرار داده فقط باید خودمان مدیریت کنیم.
امام جمعه آباده با اشاره به آیه ای از قرآن کریم اظهار داشت: کسی که خداوند منابع در اختیارش قرار داده ولی اظهار نداری و فقر می کند و برای مدیریت آناقدامی نمی کند و منتظر دست دیگران است، از رحمت خداوند دور می شود و به فقر مبتلا خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی با اشاره به استقرار دستگاه آنژیوگرافی در بیمارستان قلب آباده گفت: این دستگاه برای خطه شمال فارس ضروری بود و مدت هاست در صف انتظار برای خرید آن بوده ایم.
وی ادامه داد: قول داده بودیم هر موقع این دستگاه مستقر شد خبرش را از تریبون نماز جمعه اعلام کنیم چرا که تا کنون وعده های زیادی داده شده اما، گاهی وعده خوبان یکیشان وفا نکرد. ولی الحمدلله این وعده محقق شده است.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد متخصصین با اقدام سریع و با بالاترین دقت این دستگاه را راه اندازی کنند تا ان شاالله مردم این خطه از استان برای عمل های قلب مجبور نباشند به شهرهای بزرگ مسافرت کنند.