قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اخبار ویژه / تشدید نظارت بر بازار شهرستان آباده جهت کنترل قیمت ها

تشدید نظارت بر بازار شهرستان آباده جهت کنترل قیمت ها

به گزارش نفیرنیوز ، رئیس اداره صمت شهرستان آباده گفت: در راستای تشدید نظارت ها با برگزاری جلسه ویژه بازرسین و اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شهرستان طی هفته جاری ۴ اکیپ نظارت و بازرسی در دو نوبت صبح و عصر با حضور کارکنان ستادی و بازرسان اداره صمت، نماینده اداره تعزیرات حکومتی، بازرسان اتاق اصناف، بسیج اصناف، شبکه بهداشت و درمان و اداره دامپزشکی رصد بازار و تشدید بازرسی‌ها انجام شد.

وی افزود: در این طرح نقاط مختلف شهری و بخش های تابعه شهرستان( صغاد، بهمن، ایزدخواست، سورمق، حشمتیه، خسروشیرین، شورجستان و …) توسط تیم‌های نظارتی مورد رصد قرار گرفته و برای متخلفین گزارش بازرسی تنظیم و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
نعمت الهی اظهار داشت: در این طرح همه صنوف اعم از توزیعی (خرده فروشی و عمده فروشی‌ها)، خدماتی و تولیدی صنفی با تأکید بر صنوف مرتبط با تعطیلات و سفرهای نوروزی و ماه مبارک رمضان مورد بازرسی قرار گرفتند.
همشهریان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را جهت رسیدگی به شماره تلفن های ۱۲۴ بازرسی اداره صمت، ۴۴۳۶۱۵۶۰ اتاق اصناف و محصولات کشاورزی را به شماره ۴۴۳۵۴۰۴۲ جهاد کشاورزی اطلاع دهند.

مطلب پیشنهادی

اصول تغذیه در ماه رمضان

مدت زیادی تا شروع ماه مبارک رمضان باقی نمانده است. با اینکه ماه رمضان یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code