خلف وعده شهردار آباده …

به گزارش آباده‌نما، جلسه شورای ترافیک شهرستان آباده برگزار شد و یکی از مباحث مطرح شده در آن جلسه، رفع نقاط حادثه‌خیز شهر آباده بود اما متاسفانه به دلیل آماده نبودن پیشنهادات شهرداری آباده برای رفع آن‌ها، این جلسه خروجی خاصی برای حل مسائل ترافیکی شهر آباده نداشت.

نماینده شهرداری آباده در این جلسه گفت: برخی از این نقاط حادثه‌خیز از قبل رفع شده است، وی علت اماده نبودن پیشنهادات را تغییر مشاور ترافیک شهری شهرداری آباده خواند.

اعضای شورای ترافیک در ادامه گلایه خود از معطلی ۶ ماهه تعیین تکلیف نشدن مشاور شهرداری اعلام کردند و در ادامه خواستار حضور شهردار آباده در این جلسات شدند و از حضور نیافتن وی در ١۶ جلسه کارگروه شهرستان نیز گلایه کردند.

خلف وعده شهردار آباده در خصوص ساماندهی بلوار جمهوری

ایمن‌سازی بلوار جمهوری نیز از مباحث دیگر مطرح شده در جلسه شورای ترافیک بود، مرادی؛ معاون فرمانداری شهرستان آباده در این خصوص گفت: شهردار آباده در جلسه شورای ترافیک که در اوایل امسال تشکیل شد قول رسیدگی به این بلوار را داد، اما متاسفانه تا کنون اجرایی نشده است.

در این جلسه همچنین درخواست‌های مردمی در خصوص بررسی ترافیکی برخی از خیابان‌های آباده مطرح شد که در آینده در کمیته فنی بررسی می‌شود. در این جلسه همچنین مصوب شد شهرداری آباوه موظف است با توجه به شروع مدارس نسبت به آشکارسازی خطوط عابر پیاده سطح شهر و مخصوصا خطوط عابر روبروی مدارس اقدام کند.