تبیین امامت و ولایت در قالب کارگاه آموزشی در آباده

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از  روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی آباده ، کارگاه آموزشی ولایت پژوهی ویژه فرهنگیان و دبیران آموزش و پرورش در راستای ارتقای معلومات دینی و مذهبی فرهنگیان خصوصا در حوزه امامت و ولایت توسط اداره تبلیغات اسلامی آباده برگزار گردید.

حجت الاسلام نورائی نیا رئیس اداره تبلیغات اسلامی آباده در این خصوص گفت: این کارگاه آموزشی به مدت 12 ساعت در روز شنبه 24/4/1402 از ساعت 8 صبح با حضور حجت الاسلام دکتر سبحانی نیا و تعداد 200 نفر از معلمین و فرهنگیان شهرستان آباده در محل سالن همایش شبکه بهداشت و درمان‌ آباده برگزار گردید.

وی افزود: هدف از این دوره آموزشی تغذیه فکری مناسب فرهنگیان، و ارتقاء معلومات دینی و مذهبی آنها خصوصا در زمینه ولایت و امامت بود.

رئیس اداره تبلبغات اسلامی آباده تاکید کرد، در این دوره آموزشی  اهمیت امامت و ولایت در دین مبین اسلام با تکیه بر آیات و روایات تبیین گردید و راه ها و شیوه های مدرن استدلال با مذاهب و مکاتب مختلف تشریح گردید.

گفتنی است با هماهنگی صورت گرفته با واحد آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهینامه ضمن خدمت با 12 ساعت ارزش آموزشی اعطاء می گردد.