جریمه نانوایی‌های متخلف در آباده

رئیس اداره صمت آباده از بازرسی و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی خبازی در سطح شهر آباده خبر داد و گفت: طی این بازرسی ۷ واحد نانوایی متخلف به علت تعطیلی خودسر و کم‌فروشی جریمه شدند.

نعمت الهی گفت: بازرسان به بررسی کیفیت و کمیت نان واحدهای خبازی پرداخته و بر وزن چانه ها و قیمت فروش نان نظارت دقیق نموده و بر رعایت ساعت پخت، روز تعطیلی، قرار دادن تابلو مشخصات در معرض دید مشتریان تأکید نمودند.

درادامه نعمت الهی با اشاره به اینکه با واحدهای نانوایی متخلف بشدت برخورد می شود خاطرنشان کرد این بازدیدها به صورت مستمر در هفته در شهرستان انجام می شود و هدف از بازرسی ها ارائه خدمات مطلوبتر به مردم ،افزایش رضایتمندی مردم وجلوگیری ازبرخی تخلفات احتمالی می باشد.

درخاتمه رئیس کمیسیون نظارت شهرستان آباده افزود: دراین گشت ویژه 31 واحد صنفی مورد بازرسی قرارگرفت که از این مجموع تعداد 7 واحد صنفی متخلف شناسایی وجهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد و می‌طلبد تا شهروندان محترم درصورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ، تقلب ، تعطیلی خودسرانه و امنتا ء از عرضه نان ‌‌و.. را ازطریق تلفن های ۴۴۳۵۴۰۴۲ بازرسی جهادکشاورزی ،۱۲۴ سامانه پاسخگویی اداره صمت و ۴۴۳۶۱۵۶۰ اتاق اصناف تخلف را گزارش تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن رسیدگی شود.

 

آباده در گذر زمان