پیام فرماندهی پادگان آموزشی ولیعصر (عج) آباده درآستانه روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه خبری نفیرنیوز، فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی ولیعصر(عج)-نزسا آباده، در آستانه روز قدس، با صدور پیامی، مردم را به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد. متن این پیام به این شرح است:

 

بار دیگر جمعه خیزش فریادها علیه صهیونیست غاصب فرا می رسد و فرمان تاریخی پیر بیدار دل انقلاب اسلامی مبنی بر شکل گیری روز جهانی قدس تکاملی به وسعت قلب های آزادیخواهان جهان می یابد . فرمانی فراموش‌ ناشدنی بر تارک تاریخ که سالهاست وسعتی فراتر از خاک ایران یافته و ابراز انزجار و تنفر از توطئه های استکباری صهیونیست ، نمادی برای تجلی همبستگی و همدلی انسانهای آزادی‌خواه عالم فراهم آورده است .

✅ نفرت از صهیونیست واقعیت انکار ناپذیر ی است که امروز قالب قلب ها و قاطبه ذهن ها را در سراسر گیتی به تسخیر خویش درآورده است .
روز قدس روز فریاد بیدارباش امت اسلامی و تلنگری بر ذهن خفته دنیاست تا از خواب غفلت بیرون رهیده و فریاد مظلومیت فلسطین را هرچه بیشتر نجوا نماید.

✅ جمعه پایانی رمضان المبارک ، روز شکوه و شکوفا شدن و پاسخ به انتظارهای ملت مظلومیست که تمام سال دل در گرو حضور سبز انسانهای آزادی‌خواه عالم در عرصه حضور و فریاد و خروش دارند تا پاسدار قداست قدس باشند.

✅ اینک بار دیگر در گستره سکوت مدعیان آزادی و حقوق بشر در برابر جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر فلسطین ، روز قدس به رستاخیز استکبار ستیزی و روز ستیز با صهیونیسم بدل خواهد شد .

✅ با تجدید میثاق با آرمان های الهی معمار سبز اندیش انقلاب اسلامی امام راحل عظیم الشان (ره ) و اعلام اطاعت و ارادت محضر فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و بانثار سلام و صلوات به ارواح مطهر شهدا و پیروی بیش از پیش از صراط نورانی ایشان ، ضمن ارج نهادن به حضور بی بدیل مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام می داریم که دوشادوش امت قهرمان ایران اسلامی جمعه را به روز طوفانی شدن غیرت های مقدس و مشت های گره کرده علیه استکبار و استعمار مبدل خواهیم کرد.

سرهنگ پاسدار علیرضا مجدی
فرمانده پادگان آموزشی ولیعصر(عج) نزسا _ آباده

 

انتهای پیام/