راه استقامت در برابر با کفر، تقویت بسیج مستضعفین است…

به گزارش نفیرنیوز : سرهنگ قره خانی فرمانده بسیج سپاه شهرستان آباده در سخنرانی پیش از نماز جمعه در هفته بسیج بیان داشت :
در اتفاقات اخیر ، دشمنان نظام و انقلاب جاهایی را هدف گرفتند که بسیج زنده ای داشت و مساجدی را هدف گرفتند که بسیج در آن ساری و جاری بود
از دفاتر ائمه جمعه تا مساجدی که قلب تپنده انقلاب اسلامی هستند. جایی که دل دشمن رو به درد می آورد، جایی هست که بسیج در آن جاری است.
راه استقامت در برابر کفر، تقویت بسیج مستضعفین است.بسیجیان از اول انقلاب تا کنون مردانگی خود را ثابت کردند.در این برهه زمانی که شیپور جنگ نواخته شد، تا الان شهر آباده مستثنی بود و متاسفانه اکنون نفوذ در آباده هم وجود دارد اما مدافعان امنیت پا به پای مردم جان خود را کف دست گرفته و جلوی افراد خرابکار ایستادند و چندیدن مجروح داشتیم و بار دیگر پرچم بسیج در شهرستان افراشته شد.در همین راستا دستگیری هایی را داشتیم و لیدر ها دستگیر شدند.
تا وقتی مدافعان امنیت هستند اجازه چشم طمع به دشمنان نخواهیم داد.فرمانده بسیج سپاه شهرستان آباده افزود : درخواست دارم از مردم که مجموعه بسیج را حمایت کنید و به آن بپیوندید.بسیج در هر نقطه و همه زمینه ها در حال فعالیت است،در بین هنرمندان، طلاب، اصناف ،جامعه پزشکی، دانشجویی، دانش آموزی و … تا سد محکمی در برابر حملات دشمن داشته باشیم .

 

 

حامد دهقانی