تشکیل جلسه رفع مشکلات دوکارخانه سیمان و کاشی و سرامیک در فرمانداری آباده

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از خبرنگارصداوسیمای فارس در آباده؛فرماندار آباده در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در آباده گفت: شهرستان آباده بعنوان دروازه ورودی استان فارس با ظرفیت های بالای فرهنگی، صنعتی و کشاورزی می تواند به قطب صنعتی و بعنوان عسلویه شمال فارس معرفی شود.

زین العابدین نیک مرام افزود: آباده قطب کاشی و سرامیک شمال استان فارس است و قطعا با حمایت همه دستگاه های اجرایی می تواند بعنوان یک ظرفیت عظیم و در سطح کشور معرفی گردد.

وی با اشاره به مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی در سطح شهرستان اظهار کرد: رفع مشکلات کارخانه کاشی و سرامیک پاسارگاد سرام و سیمان آباده از جمله مواردی است که باید بررسی و رفع می شود.

فرماندار با تقدیر از عملکرد سرمایه گذار دو شرکت بزرگ کاشی و سرامیک صدیق سرام و پاسارگاد سرام آباده گفت: آقای بقایی با راه اندازی 18 خط تولیدی، زمینه اشتغال بیش از 2 هزار نفر در مجموعه صنعتی شهرستان را ایجاد کرده و باید برای ادامه این روند و توسعه آن حمایت شود.

نیک مرام در پایان مواردی در حوزه آب و برق و گاز، قانون چک و مسائل امور مالیاتی را از جمله مشکلات این واحدهای تولیدی وصنعتی شهرستان دانست.

لازم بذکر است که این کارگروه با حضور مدیران کل استانی و مسئولان شهرستان در حال برگزاری است.