مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای آباده، ایزدخواست، سورمق و صغاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نفیرنیوز، به نقل از آپاتیه، درآستانه شروع به کار ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و بر اساس ماده 3 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران مصوب سال۱۳۷۵ و اصلاحات بعدی، در مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای آباده، ایزدخواست، سورمق و صغاد مطابق با قانون درموعد مقرر با دعوت رسمی فرماندار محترم شهرستان درمحل فرمانداری و به ریاست سلیمی معاون برنامه ریزی برگزار گردید.

سلیمی جلسه را باقرائت کلام الله مجید و با یاد ونام خدا شروع نمود و ضمن خیرمقدم به مدعوین انتخاب آنان را تبریک گفت و از اعضای شورا که در شرایط کنونی احساس تکلیف کرده و داوطلبی خود را برای خدمت به مردم و پذیرش مسئولیت خطیر اجتماعی (که نظام مقدس جمهوری اسلامی ترسیم نموده ) تشکر کرد.


وی ضمن تبریک به مناسبت آغاز تشکیل دولت جدید و مردمی و نیز تنفیذ حکم ریاست جمهوری محترم که با دستان مبارک مقام معظم رهبری صورت پذیرفت گفت: این مهم، شروعی با انگیزه مضاعف، ابتکارات نو برای حرکتی سازنده، پیشبرد اهداف عالی نظام و انشااله سربلندی هرچه بیشتر برای کشور عزیزمان خواهد بود .


سلیمی ادامه داد: در شرایط سخت کنونی از جمله تحریم های ظالمانه ،تورم ، موج پنجم بیماری کرونا و … همه به ویژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و روستا که حلقه ارتباط بین مردم و دولت می باشند بایستی با تلاش و مدنظرقرار دادن منویات حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری، قانون اساسی و ارزش های اساسی کمک نمایند تا باعث رفاهیت مردم و رضایتمندی هرچه بیشتر مردم و یاس، ناامیدی و شکست دشمنان گردد.
وی اضافه کرد: وظیفه شوراها بسیارمتنوع است چرا که شوراها ارکان تصمیم گیری و به نوعی عهده دار اداره امورات کشور می باشند و دامنه فعالیت آنها بسیار گسترده است.


حرکت شورا نشان دهنده این است که شهر، دارای چه تفکری است، نیازمند چه اقتصادی است و نیز شاخصه برتری ومزیت نسبی شهر چیست
وی در بخش دیگری اضافه کرد برای رسیدن به توسعه شهر، بایستی بستر آن مهیا گردد و این بستر چیزی نیست جز تصور درست از مسائل، شناخت مشترک از موضوع ، زبان و تعریف مشترک که خود باعث ارتقاع تعامل و در نتیجه مدیریت صحیح منابع محدود و بهره وری خواهد شد.

سلیمی اظهار داشت؛ شوراها بایستی سکاندار عمران و آبادی فرهنگ و معنویت درجامعه باشند و این روح به شهر دمیده شود.چرا که شهر بی روح همانند جسم بی روح می باشد . 

 

🔹هیئت رئیسه انتخاب شده شهرهای یادشده فوق به شرح ذیل می باشند


♦️ شهرآباده 
حسین دانشور رئیس
مهدی فرخی نایب رئیس
مهدی طهماسبی سخنگو
پژمان حیدری دبیر
حسن اسدی عضو
سجادکریمی عضو
و
حیدرتصدیقی نماینده شورای آباده درشورای شهرستان
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

 

 

 

 

 

♦️ شهر ایزدخواست 

موسی عطایی رئیس
قاسم صالحی نایب رئیس
وحید کشاورز سخنگو
جواد صالحی دبیر
و
نبی اله صالحی نماینده شورای ایزدخواست درشورای شهرستان

 

 

♦️ شهرسورمق ⬇️
حسن وفا کیش رئیس
عقیل خیراندیش نایب رئیس
جواد خسروی سخنگو
فاطمه طالبی دبیر
و
محمدکاوه نماینده شورای سورمق درشورای شهرستان

 


♦️ شهرصغاد 
علیرضا صفاری رئیس
احمد رعیتی نایب رئیس
نادر قنجعلی سخنگو
وحید باقری دبیر
پیمان علمدارلو عضو
و
نادر قنجعلی نماینده شورای صغاد درشورای شهرستان

 

انتهای پیام