تاکید فرماندار آباده بر اصلاح میدان ورودی شهر سورمق

در راستای نظارت برعملکرد و خدمات رسانی مناسب دستگاههای اجرایی شهرستان، فرماندار آباده از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بازدید کرد و از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این اداره را مورد بررسی قرار داد.

فرماندار آباده در این بازدید با بیان اینکه خدمات شبانه روزی پرسنل راهداری در فصل‌های گرم و سرد سال جهت سهولت رفت و آمد مردم ستودنی است، گفت: حفظ و نگهداری از راهها نیازمند فعالیت نیروهای متخصص می باشد و کار راهداران هیچگاه تمامی ندارد.

نیک مرام در این دیدار مباحث مختلف در زمینه راههای حوزه شهرستان آباده و لزوم تسریع در تکیمل طرح های عمرانی در دست اجراء و عملیات راهداری نکاتی را بیان نمود.

فرماندار آباده در ادامه به مشکلات جاده آباده – ایزدخواست اشاره کرد و گفت: متاسفانه این محور حادثه خیز است و علل اصلی واژگونی ها و تصادفات در این جاده خستگی و خواب آلودگی است که باید در این خصوص تدابیری اندیشیده شود.

وی افزود: ایجاد مجتمع های بین راهی، استراحتگاه، رستوران و تابلوهای تبلیغاتی در جاده ایزدخواست به آباده می تواند تصادف و حوادث را کاهش دهد.

فرماندار آباده همچنین  بر تسریع در ایجاد باند دوم محور آباده- صغاد، اتصال آباده به آزادراه شیراز- اصفهان، ایجاد ایستگاه ایست و بازرسی در ورودی شمال استان فارس و ساخت میدان ورودی سورمق تاکید کرد.

رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان آباده نیز با بیان اینکه هم اکنون 4 راهدار خانه ثابت در این شهرستان فعال است، گفت: راهدارخانه شکفت در نزدیکی روستای خسروشیرین دچار مشکلات فراوانی روبه روست که لازم است با حمایت فرماندار و دیگر مسئولان این مشکلات برطرف گردد.

منبع خبر : آباده در گذر زمان