سرود مدافعان سلامت، اثر گروه سرود کریم اهل بیت شهرستان آباده

به گزارش پایگاه خبری نفیر نیوز؛ در هیاهوی این روزهای بیماری منحوس کرونا و خانه نشینی مردم ، گروه سرود کریم اهل بیت علیه السلام آباده همچون سرودهای پر انرژی دوران دفاع مقدس، اقدام به اجرای سرود در بین مردم و کادر درمان نمود و حال و هوای مردم را کمی عوض کرد.

سرود اول در روز نیمه شعبان و میلاد حضرت مهدی (عج) با حضور در مسکن مهر صادق آباد، ساعتی را در کنار مردم بود و لحظاتی هرچند کم اما شیرین را برای ساکنان محله به ارمغان آورد که به گفته مردمی که از خانه ها و پنجره ها شاهد اجرا بودند، بسیار دلنشین بود و حال و هوایشان را متغیر کرده بود.
و سرود دوم در راستای تقدیر از مدافعان سلامت شهرستان آباده با حضور در بیمارستان و تقدیر از پرسنل درمان و پرستاران و کادری که مستقیما با بیماران کرونایی در تماس بودند، اجرا شد.
این آثار به سفارش دفتر امام جمعه آباده تهیه شد و فیلمبرداری و تدوین و آن توسط کانون فرهنگی تخصصی فاطر شهرستان آباده انجام شد.

سرود مدافعان سلامت، جدیدترین اثر گروه سرود کریم اهل بیت(ع) آباده، تولید و منتشر گردید. این سرود در وصف مدافعان سلامت، پزشکان و پرستارانی که این روز ها در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند سروده شده است. شاعر این اثر قاسم نعمتی بوده و آهنکسازی آن را مهدی جنتی بر عهده داشته است، و در نهایت توسط گروه سرود کریم اهل بیت(علیه السلام) شهرستان آباده، به مربیگیری محمدمهدی یزدانبخش اجرا شده است. این اثر به سفارش و تهیه کنندگی دفتر امام جمعه آباده و جهت تقدیر از کادر سلامت انجام شده است، و فیلمبرداری و تدوین و … آن توسط کانون فرهنگی تبلیغاتی فاطر شهرستان آباده انجام شده است.

این اثر را می توانید از لینک زیر مشاهده و دریافت نمائید.

 

دریافت: مدافعان سلامت

[aparat id=”Xothw” width=”300″]

گزارشگر : حامد دهقانی

انتهای پیام/1685