بهره برداری و کلنگ زنی ۳۵ طرح در شهرستان آباده به مناسبت دهه فجر

به گزارش نفیرنیوز ؛ فرماندار آباده صبح شنبه در مراسم آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی در مسجد امام حسن(ع) شهر آباده گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال ۳۵ طرح عمرانی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

نیک مرام با اشاره به پروژه های عمرانی قابل افتتاح در دهه فجر امسال اظهار کرد: پروژه حفر و کارگذاری 12کیلومتر شبکه توزیع آب روستای محمد آباد با اعتبار 12 میلیارد ریال و مخزن آب شرب شهر ایزدخواست با اعتبار 8میلیارد و پانصد میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید و همچنین طرح توسعه کارخانه ایزوگام با اعتبار یکصد میلیارد ریال کلنگ زنی میشود.

وی همچنین از افتتاح نگارخانه شهرستان آباده در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: ساخت این پروژه از اواخر سال 90 در شهرستان آباده آغاز با اعتبار 6 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و در اختیار هنرمندان شهرستان قرار خواهد گرفت.

فرماندار آباده افتتاح نمایشگاه کتاب، نمایشگاه دستاوردهای بانوان شهرستان، کارگاه خلاقیت کودکان و نوجوانان و همچنین برگزاری آیین چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی را از جمله برنامه های فرهنگی این دهه نام برد.

نیک مرام همچنین از افتتاح پروژه های شهرک صنعتی، بنیاد مسکن، مدیریت برق و جهاد کشاورزی در شهرستان آباده خبر داد.

فرماندار شهرستان آباده در ادامه با بیان اینکه یکی از وظایف مسئولان در این دهه انتقال دستاوردهای نظام به نسل جوان است، اظهار داشت: دهه فجر بهترین فرصت برای بازبینی کارنامه عملکرد مدیران است و باید خدمات نظام جمهوری اسلامی برای مردم تبیین شود.

 

 

حامد دهقانی