برگزاری اولین همایش زیبایی اسب در آباده

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از  روابط عمومی اداره ورزش و جوانان آباده به همت هیات سوارکاری شهرستان همایش زیبایی اسب با عنوان اسب و انسان با حضور شرکت کنندگانی از چهار استان کشوردر سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی آباده در تاریخ 15/09/98 برگزار شد.
حمید ابوالحسنی رئیس هیات سوارکاری شهرستان آباده ضمن قدردانی از همکاری بسیار خوب اداره ورزش وجوانان شهرستان آباده ،شورای اسلامی وشهرداری اباده ،تربیت بدنی دانشگاه آزاداسلامی مرکز اباده و مدیریت محترم جمعیت هلال احمر که در امر میزبانی شایسته این رویداد ورزشی مارا حمایت کردند اعلام کرد ؛به منظور شناسایی ومعرفی اسبهای اصیل دره شوری و عرب به مردم علاقه مند به اسب وسوارکاری در شمال استان فارس و آشنایی بیشتر مردم با صنعت اسب و ورزش زیبا ومفرح سوارکاری با همکاری وبرنامه ریزی بسیار خوب کمیته زیبایی اسب هیات سوارکاری شهرستان آباده این همایش برگزار شده است.
رئیس هیات سوارکاری شهرستان آباده افزود : در این همایش 60 راس اسب به همراه مالکان آنها از استانهای فارس، اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد زیبایی اسبهای خود را به نمایش گذاشتند.
در جریان برگزاری این همایش غلامعلی طفیونی رییس هیات سوارکاری استان ضمن تقدیر و تشکر از هیات سوار کاری شهرستان بخاطر برگزاری این همایش ،رضایت خود را از نحوه برگزاری و اجرای این همایش اعلام کردند .
معاونت عمرانی و برنامه ریزی شهرستان ، رییس شورای شهر ،،کمیسیون ورزش شورا ، مدیر عامل محترم شرکت استقلال و دیگر مسئولین محلی شهرستان از جمله بازدیدکنندگان این همایش بودند .