اولین نشست هم اندیشی مراکز و موسسات نیکوکاری و خیریه شهرستان آباده برگزار شد

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مقتدی، اولین نشست هم اندیشی مراکز و موسسات خیریه و نیکوکاری شهرستان آباده به میزبانی امام جمعه این شهر برگزار شد.

در این جلسه که روسای کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی حضور داشتند، نمایندگان مراکز نیکوکاری و خیریه شهرستان در خصوص بهبود کمک رسانی به مددجویان تحت پوشش به تبادل نظر پرداختند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین سید حس موسوی خراسانی، امام جمعه آباده ضمن تاکید بر ارتقاء راه های کمک رسانی به نیازمندان شهرستان گفت: در صورت امکان با دقت و تعامل بین مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه شهرستان، بانک اطلاعاتی دقیقی از مددجویان واقعی تهیه شود تا در امر خدمت رسانی موازی کاری صورت نگیرد.

وی همچنین بر جلوگیری از موسسات غیر مجاز و فاقد مجور فعالیت تاکید کرد.

در این جلسه مقرر شد که به منظور بهبود، هدفمندی و ارتقاء سطح خدمات رسانی به محرومان و نیازمندان شهرستان، بانک اطلاعاتی جامعی تهیه شود که در امر کمک رسانی، موازی کاری صورت نگیرد.

به منظور هم افزایی و بهبود عملکرد مراکز و موسسات خیریه و نیکوکاری، مقرر شد فعالیت هر مرکز به زمینه های تخصصی سوق داده شود.

ایجاد و زمینه سازی فرصت های شغلی بخصوص شغل های خانگی به منظور توانمند سازی خانواده های نیازمند و زنان بی سرپرست از سوی این مراکز و موسسات از دیگر مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام/