بازدید دکتر رحیم زارع از بیمارستان آباده / تاکید نماینده مجلس بر تسریع در راه اندازی بخش آنژیو گرافی در بیمارستان آباده

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی در بازدید سرزده از بیمارستان امام خمینی(ره) آباده گفت: باید تلاش شود، مردم در سریعترین زمان ممکن و با کمترین مشکلات با کیفیت ترین خدمات را از این بیمارستان دریافت کنند.

رحیم زارع با تاکید بر اینکه اجرای مناسب طرح سطح بندی خدمات و نظام ارجاع، کمبود تخت بیمارستانی را رفع و هزینه های درمان و مراجعه بیماران به مراکز درمانی را کاهش می دهد، افزود: در همین زمینه از عزیمت بیماران مناطق محروم به کلانشهرها جلوگیری، در منابع حوزه سلامت صرفه جویی و همچنین کمبود نیروی انسانی نیز رفع می‌شود.

وی بر لزوم دسترسی آسان و ارزان اقشار نیازمند به خدمات بهداشتی و درمانی تاکید کرد و ادامه داد: بهتر است شرایط دسترسی مناطق محروم، روستاها و حاشیه های شهر به خدمات بهداشتی و درمانی ارزان و آسان فراهم شود و در واقع این مهم جزو اولویت های حوزه سلامت قرار گیرد.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای در پایان از راه اندازی بخش آنژیو گرافی در مرکز قلب و عروق آباده خبر داد و گفت: مرکز قلب و عروق آباده شامل درمانگاه قلب، اکوگرافی، اورژانس،CCU، ICU ، شصت و پنج تخت بستری و بخش داخلی قلب است و با راه اندازی بخش آنژیوگرافی تکمیل خواهد شد.

منبع:صبح آباده