امام جمعه آباده: دیروز امام و امروز مقام معظم رهبری، مایه آبروی ایران و ایرانیان است

به گزارش پایگاه خبری نفیرنیوز، حجت‌الاسلام سیدحسن موسوی خراسانی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه امروز آباده با اشاره به بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن اظهار داشت: جملاتی که تمام اخبار و آنتن های خبری دنیا را تحت تاثیر خود قرار داد، جملات مقام معظم رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن بود و چنین موضع گیری مایه افتخار ملت ایران است. ما باید شکرگزار این نعمت بزرگ باشیم زیرا چنین رهبری را هیچ کجای دنیا ندارد و نداشته است، به جز رهبری امام معصوم که در آینده ظهور خواهند کرد.

خطیب جمعه آباده در ادامه عنوان داشت: دیروز امام و امروز مقام معظم رهبری مایه آبروی ایران است، زیرا جرئت و شجاعتی برخاسته از دین و ارتباط معنوی و وابستگی با امام زمان(ع) دارد و غیر از خدا، هیچ قدرتی نمی شناسد و به همین دلیل در برابر ابرقدرت های دنیا سر تعظیم فرو نمی آورد. پیام مقام معظم رهبری، دل مردم ایران و تمام غیرتمندان دنیا را شاد کرد. .

وی به عوامل قدرت و صلابت رهبر انقلاب اشاره داشت و اظهار کرد: ایمان به خدا و جرئت و شجاعتی که پشتوانه ی اتکاء به قدرت الهی حاصل شده است و علاوه بر آن مسلح بودن کشور به انواع سلاح های نظامی که جهانیان به آن اذعان دارند، دشمن شناسی و آگاهی از تمام نقشه ها و طرح های دشمن از دلایل قدرت و صلابت مقام معظم رهبری است که با شهامت می گوید شخص ترامپ را شایسته‌ مبادله‌ هیچ پیامی نمی‌دانم.

امام‌جمعه آباده با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در طول ۴۰ سال با مقاومت بر جهانیان پیروز بوده است گفت: چهل سال است که تمام دنیا و رسانه های بیگانه هر روز ندای سقوط و براندازی سر می دهند اما همچنان نظام اسلامی پا بر جا مانده است زیرا بر پایه ایمان بنا شده است و مردم پشتیبان نظام بوده است. مسئولین مملکت نیز باید مراقب باشند و از نفوذ اجنبی ها به کشور جلوگیری کنند و فرموده های مقام معظم رهبری عمل نمایند زیرا اداره ی کشور بر محور ولایت فقیه است و هیچ کس با تجربه تر و دلسوز تر از ایشان برای مملکت نیست.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی به مناسبت هفته ی جهاد کشاورزی به بخشی از اقدامات ارزنده جهاد کشاوری از جمله: توسعه کشت گلخانه ای به وسعت 8 هکتار، توسعه گیاهان دارویی، توسعه آبیاری تحت فشار، اشاره کرد و از اقدامات متعهدانه و بر پایه تخصص این اداره قدردانی به عمل آورد.

انتهای پیام/