آیا نماینده “آباده” از حوزه های انتخابیه بوانات و خرمبید جدا می شود؟

آیا نماینده “آباده” از حوزه های انتخابیه بوانات و خرمبید جدا می شود؟
بدون نظر, ۲۸/۱۱/۱۳۹۶, توسط , در خبر

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور از افزایش ۲۶ شهر و ۴۰ حوزه انتخابیه جدید در کشور خبر داد.

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از خبرنگارصداوسیمای فارس در آباده ؛ سعید جلالی با بیان اینکه ۲۶ شهر به مجموعه شهرهای کشور اضافه می شود، اظهار کرد: براساس ضوابط قانونی چند شهر که بیشتر مراکز بخش‌ها هستند به مجموعه شهرها در تقسیمات کشوری اضافه می‌شود. همچنین تقسیمات کشوری بستری است که توسعه در آن جریان دارد و تا زمانی که خوب چیدمان نشود، توسعه در آن به جریان نمی افتد.

وی با اشاره به این که قوانین تقسیمات کشوری در حال اصلاح است، بیان کرد: اصلاحات در وزارت کشور صورت گرفت و به وزیر ارائه شد. همچنین این قوانین در سایت وزارت کشور مطرح شده تا مردم نظرات خود را بیان کنند و تا ماه آینده طرح اصلاحی به دولت و مجلس ارائه می شود.

وی در ادامه از افزایش ۴۰ حوزه انتخابی به مجموعه کشور خبر داد و گفت: ۴۰ حوزه انتخابی و ۴۰ نماینده در حوزه جدید تعریف شده است.

مدیر کل تقسیمات کشوری در پایان گفت: مطالبات مردمی و نخبگان اگر منطقی و قانونی باشد حتما پیگیری و اجرایی می‌شود، با ارائه اصلاحات جدید با جمع بندی نظرات مردمی خبرهای خوبی برای کل ملت در راه است/

دکتر رحیم زارع نماینده مردم آباده بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگارخبرگزاری صداوسیما در آباده مبنی بر اینکه آیا احتمال جدایی حوزه نمایندگی آباده وجود دارد گفت: احتمال دارد این کار بشود.

درباره nafir

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی