آخرین اخبار : 

خط های سیاسی یکی از آفات انتخابات است …

یکی از اشکال های دوره نمایندگی این است که مردم مشغول ، به جای وحدت که لازمه زندگی امروز است دچار اختلافات محلی و قومی می شوند .عده ای سخن از آن طرف گردنه و این سوی آن می زنند، عده ای نماینده ترک و فارس را مطرح می کنند که در این بین ارزش ها و وظایف نماینده گم می شود.
نمایندگانی از قبل قول داده اند و به دلائلی به آن عمل
نکرده اند و دلائلی از قبیل حوزه انتخابیه که سه شهرستان است و یا کمبود بودجه و امثال این ها را مطرح می کنند که  در برخی از این بهانه ها سخنشان قابل قبول است و باید علاج شود و باید نماینده ای که این مشکل را می بیند در طول چهار سال نمایندگی اش به درست کردن آن بپردازد که متاسفانه تا کنون نپرداخته اند.
نمایندگان کسانی هستند که یا قبلا نماینده بوده اند و یا کم و بیش از قدرت مجلس خبر دارند.بنابراین نباید قولی بر خلاف توانشان به مردم بدهندکه نتوانند انجام دهند.
مردم باید بدانند که نمایندگان این شهرستان در این بیست سی سال اخیر حول ۵ یا ۶ پروژه مهم شهرستان گردیدند و همان را هم کامل انجام نداده اند و متاسفانه به اسم سامان دادن به همین چند پروژه هم به مجلس راه یافته اند ! به عنوان مثال ظریفی می گفت آب ماربر اگر برای مردم آب نداشته برای برخی نان داشته ! مردم دوباره اغفال این قبیل قول ها نشوند.
خط های سیاسی که یا کم کم فراموش شده و یا بعضی از آن ها از رونق افتاده است در این دوران انتخابات دوباره زنده می شود که نه به نفع دین مردم است و نه دنیای آن ها و فقط باعث بروز کینه ها و ظهور کدورت ها و غیبت و تهمت می شود که این یکی از آفات انتخابات است .
مردم باید در این چند سال این مسئله را تجربه کرده باشند که بسیاری از مردم به دلیل وجدان دینی پای صندوق های رای می روند تا دِین خود را ادا کرده باشند و اگر رای می دهند رای به شخص نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال