آخرین اخبار : 

افزایش میزان زایمان طبیعی در شهرستان آباده

رئیس شبکه بهداشت و درمان آباده از افزایش میزان زایمان های طبیعی در شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آباده، دکتر مهدوی رئیس شبکه بهداشت و درمان در مراسم نماز جمعه آباده درباره ی دست آوردهای طرح تحول سلامت و مزایای زایمان طبیعی سخنرانی کرد. وی یکی از اهداف برنامه تحول سلامت را ترویج زایمان طبیعی عنوان کرد و گفت: قبل از اجرای طرح تحول، حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد زایمان ها با عمل سزارین انجام می شد که علاوه بر اینکه خطراتی برای مادر و جنین داشت، در سنین میانسالی و سالمندی نیز عوارضی برای مادر بدنبال داشت.

دکتر مهدوی افزود: با اجرای برنامه تحول سلامت، انجام زایمان طبیعی در بیمارستان ها به صورت کاملاً رایگان انجام می شود و خوشبختانه آمار زایمان طبیعی در شهرستان آباده رو به افزایش است. رئیس شبکه بهداشت و درمان آباده در ادامه از تکمیل ساختمان بیمارستان جدید در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده اعتبارات لازم برای تکمیل ساختمان و تهیه تجهیزات پیشرفته مورد نیاز بیمارستان جدید آباده جذب شده و به زودی شاهد افتتاح یکی از بهترین بیمارستان های شهرستانی در سطح استان خواهیم بود.

دکتر مهدوی از حمایت مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئولین دانشگاه علوم پزشکی فارس در این زمینه قدردانی کرد و سپس با توجه به پیشرفت قابل توجه بیمارستان خیرساز قلب و عروق آباده از مردم خواست همچنان کمک های خود را برای تکمیل این پروژه مهم ادامه دهند. رئیس شبکه بهداشت و درمان آباده در پایان از جذب ۷ پزشک متخصص جدید در رشته های مختلف برای شهرستان خبر داد و گفت پزشکان متخصص در بیمارستان امام خمینی(ره) و کلینیک تخصصی امام حسین علیه السلام آماده ارائه خدمت به همشهریان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال