آخرین اخبار : 

رونمایی از طرح همسان‌سازی فرکانس ایستگاه رادیویی آباده

[highlight] در سفر مدیرکل صدا و سیمای فارس به آباده از طرح همسان‌سازی فرکانس ایستگاه رادیویی آباده رونمایی شد. [/highlight]

 

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکز فارس، سیدتقی سهرابی گفت : از طرح همسان‌سازی فرکانس ایستگاه رادیویی آباده رونمایی و برای تولید مستند شهید مدافع حرم حمید قاسم‌پور برنامه‌ریزی شد و ساخت ایستگاه تلویزیونی شهر حسامی برای پوشش دیجیتال این شهر و روستاهای اطراف نیز در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: با پایان یافتن قریب‌الوقوع سیگنال‌رسانی دیجیتال به مناطق پرجمعیت شهرها و بخش‌های استان، از این پس روستاهای استان از این خدمت بهره‌مند می‌شوند.

سهرابی با اشاره به عبور صدا و سیما از مرز ۹۱ و هفت دهم درصد جمعیتی استان در موضوع سیگنال‌رسانی دیجیتال تصریح کرد: با همکاری فرمانداران و دیگر مسؤولان استانی روند خدمات‌رسانی به دیگر مناطق استان شتاب می‌گیرد.

وی با اشاره به پیشرفت ۹۵ درصدی طرح همسان‌سازی فرکانس در سراسر فارس با اعتباری افزون بر ۴ میلیارد ریال، خاطرنشان کرد: با تکمیل این طرح علاوه بر ارتقای کیفیت صدای رادیو در مناطق مختلف استان، از این پس همه مخاطبان رادیو با استفاده از فرکانس ۶۶۶ می‌توانند شنونده برنامه‌های صدای استانی خود باشند.

این مقام مسؤول بابیان اینکه یکسان‌سازی فرکانس ابتکاری از مرکز فارس در سطح کشور است، ادامه داد: از ایستگاه رادیو موج متوسط آباده به عنوان اولین ایستگاه برخوردار از این فناوری رونمایی شد.

سهرابی بابیان اینکه مستند تلویزیونی شهید قاسم‌پور در صداوسیمای مرکز فارس تولید می‌شود، افزود: با تولید این مستند سعی می‌کنیم این شهید را بیشتر به مردم معرفی کنیم و فرهنگ عاشورا، جهاد و شهادت را ترویج دهیم.

وی با اشاره به ۴۵٠ ایستگاه با ٢ هزار و ۷۰۰  فرستنده در فارس، مطرح کرد: با تعامل و بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌ها به دنبال پوشش رادیو و تلویزیون  به همه نقاط  استان پهناور فارس هستیم.

به گزارش فارس، با راه‌اندازی ایستگاه تلویزیونی مزایجان بوانات با اعتبار ۶ میلیارد ریالی، ۶ هزار نفر از شهروندان این شهر و مناطق اطراف می‌توانند ۱۸ شبکه تلویزیونی و ۱۶ شبکه رادیویی را با کیفیت دیجیتال دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال