آخرین اخبار : 

کوچکتـرین قهرمان رزمـی کـار آبـاده ای

گزارشگر نفیر :

جهت معرفی و آشنایی با نونهالانی که در عرصه های مختلف درخشیدند، شما را با ورزشکار ۵ ساله آباده ای آشنا می کنیم که در مدتی کوتاه در رشته کیوکوشین مقاماتی را کسب کرده است.نام این ورزشکار عزیز امیر بهرام رعیتی است که در پیش دبستان قرآنی مبین و امام حسن مجتبی (علیه السلام) می باشد.
امیر بهرام دو سال است که در رشته ژیمناستیک فعالیت دارد و شش ماه است که بر خلاف روحیه آرامی که دارد به ورزش رزمی کیوکوشین سبک ماتسویی روی آورده است. والدین امیربهرام پیشرفت سریع او در رشته کیوکوشین را لطف خدا ، پشت کار و انعطاف بالای بدنی او به دلیل ورزش ژیمناستیک می دانند.
این ورزشکار خردسال تا کنون توانسته در ورزش کیوکوشین( سبک ماتسویی) دو مدال دریافت کند؛
*نفر سوم مشترک مسابقات کشوری  در وزن زیر ۲۰ کیلو در استان یزد
* مقام سوم مسابقات کشوری در وزن زیر ۲۰ کیلو در استان تهران.
و زمزمه هایی است از اعزام برترین های کیوکوشین آباده به مسابقات  ژاپن که امیربهرام نیز ان شاالله جزو این گروه خواهد بود.
مربی امیربهرام آقای حسن حاجی پور و مسئول تمرینات او آقای محمد محمدی هستند و به گفته والدین امیر بهرام مشوق اصلی او آقای زارع یکی از شاگردان آقای حاجی پور بوده است.
امیربهرام به دلیل سن پایینش در اردوهای تیم کیوکوشین آباده به همراه والدینش شرکت می کرد و از تنها رفتن سرباز میزد تا اینکه برای اولین بار  با ترس و دلهره ، بدون حضور والدینش به همراه تیم به مسابقات کشوری در استان یزد رفت و خوشبختانه مربی تیم و دیگر دوستانش شرایط را طوری فراهم کردند که نه تنها ترس او از بین رفت، بلکه تصمیم گرفت در تمامی اردوها و مسابقات به تنهایی با تیم عازم شود.
مادر این ورزشکار خردسال می گوید :
دیگر اعضای تیم کیوکوشین آباده نیز در وزن های مختلف در کشور مدال های ارزشمندی را کسب کرده اند که این امر برای شهرستان آباده باعث سربلندی و افتخار است. اما در این مدت نه تنها پسر من بلکه تیم کیوکوشین آباده از حمایت های دولتی برخوردار نبوده است و بچه ها با هزینه های شخصی به مسابقات فرستاده شدند. البته شهردار محترم قول هایی را جهت حمایت این تیم داده اند و امیدواریم که در سال جدید حمایت ها اجرایی شده تا با کم کردن برخی دغدغه ها تیم بتواند در مراحل آتی مدال های بیشتر و بهتری را کسب نمایند و افتخاری به افتخارات آباده بیفزایند.در پایان از تلاش ها و تشویق های مربیان،دوستان،همکاران و پیش دبستان و دبستان قرآنی مبین و امام حسن مجتبی(علیه السلام) کمال تشکر را دارم.
پدر و مادر امیربهرام ورزشکارند اما نه در حد حرفه ای و برنامه ریزی شده و با این حال توانسته اند فرزندی ورزش دوست و ورزشکار را پرورش و به جامعه تحویل دهند.به امید شکوفای هر چه بیشتر فرزندان  این مرز و بوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال