آخرین اخبار : 

ارائه مشوق های مالیاتی زمینه ساز توسعه صادرات

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: اعمال نرخ صفر مالیاتی در راستای حمایت از تولید و رونق اقتصاد کشور است.

رحیم زارع، درخصوص اعمال نرخ صفر مالیاتی گفت: درحال حاضر کشور در رکود اقتصادی قرار دارد؛بنابراین باید از راهکارهای اقتصادی مانند معافیت های مالیاتی استفاده کرد تا زمینه خروج از رکود فراهم شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خانه ملت، نماینده مردم آباده،بوانات،خرم بید درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:اعمال نرخ صفر مالیاتی در راستای حمایت از تولید و رونق اقتصادی کشور است و انجام این مهم به افزایش اشتغالزایی منتهی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: با توجه به اظهارات رئیس سازمان امور مالیاتی؛اعمال نرخ مالیاتی صفر برای حوزه صادرات خدمات و کالاهای غیرنفتی، محصولات بخش کشاورزی، فعالیت ها تولیدی و معدنی اشخاص حقوقی غیردولتی و بیمارستانها و مراکز اقامتی گردشگری  وهتل ها است.

ارائه مشوق های مالیاتی زمینه ساز توسعه صادرات

زارع ادامه داد: ارائه مشوق های مالیاتی در شرایط فعلی اقتصاد باعث رشد تولید می شود و زمینه توسعه صادرات را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: در راستای رونق اقتصاد می توان واردات مواد اولیه مورد نیاز صنایع داخلی را حداقل در یک مقطع زمانی  از مالیات معاف کرد تا اقدامات عملی برای خروج از رکود صورت گرفته باشد.

نایب رئیس اول کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی یادآورشد:درخصوص اعمال معافیت های مالیاتی باید کار کارشناسی صورت گیرد؛به دلیل اینکه انجام این مهم باید در راستای توسعه صادرات و رشد درآمدهای ارزی نیز باشد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال