آخرین اخبار : 

ایجاى ۵۰ شغل توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در سال جاری

کارشناس مسئول اشتغال و خود‌کفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آباده گفت: از ابتدای امسال تاکنون و با هزینه ای بالغ بر ۴ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال ۵۰ شغل توسط کمیته امدادآباده ایجاد شده است.

به گزارش اداره روابط و اطلاع رسانی ، اکبر زنگنه اظهارداشت : کمیته امداد امام خمینی (ره) در ۲بخش توان‌افزایی (مشاغل خانگی) و خودکفایی اقدام به پرداخت تسهیلات می‌کند.

مسئول اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) آباده ادامه داد :  علت استحکام طرح های اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) گزینش ، استعدادسنجی ، مشاوره شغلی ، نظارت قبل ، حین و بعد از اجرا بیان کرد و گفت: ایجاد اشتغال در فردی که دچار بحران روحی و جسمی شده است کار ساده ای نیست اما با استعدادسنجی ، مشاوره شغلی ، نظارت قبل ، حین وبعد از اجرا طرح های اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کمترین پرتی را دارد و از استحکام ویژه ای برخوردارند.

وی  با اشاره به این که بانک ها اقساط معوقه مددجویان تحت حمایت را کمتر از یک درصد اعلام می کنند، خاطر نشان کرد: قشر محروم از خوش حسابترین مشتریان بانک ها هستند و علت این امر این است که طرح های ایجاد شده موفق بوده و قادر به پرداخت اقساط می باشند.

اکبر زنگنه تصریح کرد: علاوه بر ناظرین فنی، مددکاران ، مدیر و کارشناسان استان و مرکز نیز  نظارت داشته و مرتب برای وصول اقساط تذکر می دهند به جز این افراد یک سامانه پیامکی وجود دارد که قبل از پرداخت اقساط به مددجویان متذکر می شود.

زنگنه یادآور شد: دردو سال سال گذشته بالغ بر ۲میلیارد تومان از محل قرض الحسنه بانک ها صرف اشتغال مددجویان شده که قابل تقدیر می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال