آخرین اخبار : 

مدارس سورمق تجهیز و مرمت خواهند شد…

به گزارش نفیر و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان آباده ، مدیر آموزش و پرورش و تنی چند از معاونان و کارشناسان اداری ، از مدارس شهر سورمق بازدید نمودند.

در بازدیدهایی که از مدارس جلال آل احمد ، خدیجه کبری ، فاطمه سعادت۲ ، شهید کلانتری و کانون دانش آموزی ۱۳ آبان شهر سورمق صورت گرفت ، کارکنان این مدارس از نزدیک به بیان مشکلات و مسائل خود پرداختند و تصمیماتی در حل مشکلات اتخاذ شد . همچنین مقرر گردید مسائل مربوط به تجهیز دفاتر مدارس ، مرمت و ایزوگام پشت بام ها ، تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات ورزشی ، وسایل کمک آموزشی ، در شورای معاونین مطرح و اقدامات لازم برای اجرایی شدن آن صورت پذیرد. 903

مهرابی در این بازدید ها گفت : هدف مدیریت آموزش و پرورش ، توزیع عادلانه امکانات در نقاط مختلف شهرستان است تا با برقراری عدالت آموزشی ،استعداد های منطقه به یک میزان شکوفا شود و کمبودها و تبعیض ها از بین برود.دانش آموزان امانت هایی در دست ما هستند و وظیفه ماست که با آموزش آنان ، جامعه ای سالم بسازیم و در راه پیشرفت و تعالی کشور بکوشیم.

وی همچنین با اشاره به لزوم برگزاری نماز جماعت در مدارس و توجه به فرهنگ عفاف و حجاب تاکید نمود : بر اساس  شیوه نامه ها و دستورالعملهای اداری ، تنبیه بدنی دانش آموزان به هیچ وجه جایز نمی باشد و باافراد خاطی برابر قانون بطور جد برخورد خواهد شد.

همچنین در این بازدیدها کارشناسان مربوطه به بررسی سامانه اموال ، اتوماسیون اداری ، حسابداری ، پرونده های پرسنلی کارکنان ، دفاتر حضور و غیاب ، کمیته های نظام آراستگی و تکریم ارباب رجوع پرداختند.

7777

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال