آخرین اخبار : 

خبرنگاری و نوشتن حرمت دارد…

به مناسبت هفته خبرنگار و باحضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صغاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده، از برخی مسئولان نشریات و پایگاه های خبری فعال در سطح شهرستان آباده تجلیل بعمل آمد.

تربتی شهردار صغاد بیان داشت :

خبرنگاران چشم و گوش جامعه هستند و توقع است که تمام اخبار را رصد کرده و حقایق را به دور از منیات و نظرات شخصی به مردم منتقل کنند.

این شغل، شغلی مقدس ، حساس و مشکلی است تا حدی که برای اخبار صحیح نیز باید زمانی را برای اثبات صحت خبر از لحاظ مکان،زمان، شرایط وقوع، لحن گوینده و … در نظر گرفت تا حقیقت خبر آن گونه که هست منتقل شود.

وی در ادامه افزود صغاد ۵۰ سال است که شهرداری دارد.کار شهرداری نیز بسیار حساس و مشکل است و چالش های خاص خود را دارد و از معدود ارگان هایی است که به دلیل تنوع مراجعین گستره فعالیتش بسیار وسیع می باشد و از طرفی توقع از آن نیز بسیار بالاست.

رئیس شورای اسلامی شهر صغاد بیان داشت :

خبرنگار آیینه تمام نمای شهرستان می باشند و پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند.

کسانی که وارد این عرصه می شوند قطعا عاشق هستند چون خبرنگاران علیرقم دغدغه بسیار و مشکلات فراوان از امنیت شغلی بالایی برخوردار نیستند.

وی در ادامه افزود : اگر قلم بر کاغذی نهاده می شود باید بدانیم که این نوشتن حرمت دارد و نگه داشتن این حرمت بر همه واجب است چرا که خداوند متعال به این قلم و نوشتن آن قسم یاد کرده است.

در پایان با اهداء لوح هایی از خبرنگاران حاضر در جلسه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

photo_2016-08-14_10-52-191  photo_2016-08-14_10-52-35 photo_2016-08-14_10-52-54

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال