آخرین اخبار : 

دکتر رحیم زارع خطاب به وزیر راه و شهرسازی :جنابعالی و معاونانتان همه در هیأت‌مدیره شرکت‌ها شرکت‌داری می‌کنید

نماینده مردم آباده در مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: آقای آخوندی! جنابعالی و معاونانتان همه در هیأت‌مدیره شرکت‌ها شرکت‌داری می‌کنید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رحیم زارع نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه ۲۴ خرداد در صحن علنی مجلس پس از گزارش عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی گفت:‌ درآمد فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) باید به حساب شهرک فرودگاه‌ها برود، اما اعضای هیأت‌مدیره شهرک فرودگاهی همه از بیرون آمده‌اند و حداکثر مسئولیت قبلی‌شان سمتی در پروژه تونل کندوان بوده است در حالی‌که اینجا یک جای دانش‌بنیان است.

وی با اشاره به اینکه درآمد ۳۰۰ میلیارد تومانی سال گذشته از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) ۲۰ میلیارد تومان اثر داشته است، ادامه داد: جنابعالی و معاونانتان همه در هیأت‌مدیره شرکت‌ها، شرکت‌داری می‌کنید و شما یک مدیر سرمایه‌گذاری منصوب کرده‌اید که الان عضو کمیسیون مناقصات است و بیرون شرکت دارد. زارع گفت:‌ شرکت توسعه و زیرساخت شما بیش از سه ماه نباید پاداش می‌داده است، در حالی‌که ۶ ماه پاداش داده است.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: برای اینکه برای سفرهای خارجی مجبور به اخذ مجوز نشوید پیمانکاران، مدیران شما را به خارج می‌فرستند.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس با اشاره به اینکه وزیر راه و شهرسازی ۱۱ مشاور دارد که اکثرشان بازنشسته هستند، گفت: اینها را کنار بگذارید، اینها همه بیرون شرکت دارند.

وی خاطرنشان کرد: کسی را به سمت معاون سازمان بنادر منصوب کرده‌اید که ۷ سال پیش کارش را از راه‌آهن ترک کرده است و حکم اخراج دارد و مستندسازی کرده‌اید معاون اخراجی را معاون سازمان بنادر کرده‌اید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال