آخرین اخبار : 

شب شعر یار جماران در آباده برگزار شد

شب شعر یار جماران همزمان با بیست و هفتمین سالگرد رحلت امام خمینی ( ره ) در محل سالن شهرداری صغاد برگزار شد .در این جلسه حجت الاسلام زعیم امام جمعه شهر صغاد بیان داشت : شخصیت حضرت امام ( ره ) یک شخصیت الهی و در عین حال مبارز بود که اجازه نفوذ بیگانگان را به این کشور نداد .45

وی ضمن تبیین خصوصیات اخلاقی حضرت امام ( ره ) اظهار داشت : از مهم ترین و بارزترین خصوصیات حضرت امام ( ره ) تهذیب نفس و نظم در امور بود که توانست کشور را از چنگال غارتگران بیرون آورد و استقلال و آزادی را برای همیشه به مردم ایران هدیه کند .

کاظمی معاونت فرمانداری آباده گفت : شخصیت حضرت امام ( ره ) به گونه ای بود که تمام مردم ایشان را با تمام وجود دوست داشتند و مهر ایشان در قلب ملت ایران بود و این علاقه در مراسم تشییع حضرت امام ( ره ) به وضوح نمایان است .

وی ضمن اشاره به تیزبینی امام ( ره ) در مسائل سیاسی اظهار داشت : کشورهای ابرقدرت همیشه از سخنان حضرت امام ( ره ) بیم داشتند و می دانستند کشور ایران با رهبری حضرت روح الله ( ره ) که پرچم پرافتخار اسلام عزیز را بر دوش دارد هرگز سر تسلیم در برابر زیاده خواهی های آنان فرود نخواهد آورد .

در ادامه برنامه , شاعران انجمن شهریار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده و چند تن از شعرای شهر صغاد با قرائت شعر یاد آن پیر فرزانه را گرامی داشتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال