آخرین اخبار : 

حمید فرشته بود…

مصاحبه با پدر شهید حمید قاسم پور …

فرزند بنده از دوران ابتدایی کار فرهنگی می کرد و در مقاطع تحصیلی بالاتر رابط مدرسه و بسیج دانش آموزی بود و علاقه بسیاری از خود نشان می داد و در سطح  مدرسه یادواره شهدا برگزار می کرد.
بعد از دبیرستان در حلقه صالحین شرکت می کرد و عضو ثابت این گونه فعالیت های فرهنگی بود. جالب است که در زمینه های کاری خودش هوش بسیار بالایی داشت به حدی که در حلقه های صالحین برای بچه های ابتدایی در حد خودشان و برای بزرگترها و حتی مسئولین هم در حد خودشان صحبت و سخنرانی می کرد.
حمید به طرز عجیبی به نمــــــاز بهـــــا می داد و بیشتر ایام به خصوص پنج شنبه ها روزه بود، شاید بتوانم قسم بخورم روزه بدهکار نداشت…
حمید پسر خانه بود و فوق العاده مودب، یاد ندارم کاری کرده باشد که موجبات ناراحتی ما فراهم شود.پسرم هر آموزش نظامی که برگزار می شد با جان و دل شرکت می کرد و به آن بها می داد و وقت می گذاشت.این نبود که حمید به کار و زندگی دلگرم نباشد، بلکه برعکس سه روز قبل از رفتنش به مناطق جنگی و حمایت از حریم اهل بیت ، مغازه ای در یکی از پاساژ های آباده کرایه کرد تا در آن مشغول کار شود و این در حالی بود که از لحاظ مالی کاملا تامین بود و بنده تمام امورات و حسابهای مالی زندگی را به او سپرده بودم و تماما در اختیارش بود.بنده شرکت مهندسی معدنی دارم و او را در کارگاه بردم و به او گفتم مدیر پروژه باش و یا کارشناس حقوقی و تا حدودی هم کارهای اداری آن انجام شده بود که نپذیرفت و بعد پیشنهاد دادم که یک عدد بیل مکانیکی برایش بخرم که با آن کار کند که باز هم نپذیرفت، که دوستان و شرکا به من گفتند ایشان چیزی می بیند که شما نمی بینید ! و من هم انتخاب نوع کارش را به خود او سپردم.روزی که می خواست برای دفاع از حریم اهل بیت برود به من گفت که من راهم را انتخاب کردم و باید بروم و ما هم به انتخاب او احترام گذاشتیم. حمید فرشته ای بود که خداوند به ما داد و مدتی در خدمتش بودیم و بعد هم با عزت از ما گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال