آخرین اخبار : 

بازدید فرمانده پلیس راهور و مدیران ارشد فرمانداری و شهرداری آباده از مرکز کنترل ترافیک یزد

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، فرمانده پلیس راهور و مدیران ارشد فرمانداری و شهرداری آباده صبح امروز از مرکز کنترل ترافیک و پارک آموزش ترافیک شهرداری یزد بازدید نمودند.

“محمد رضا شفیعی” با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهر یزد در رابطه با برقراری آرامش ترافیکی، اذعان داشت در حال حاضر از نظر اقدامات سخت افزاری در وضعیت مطلوبی قرار داریم و کاهش چشمگیر آمار کشته شدگان تصادفات موید همین موضوع است.

معاون حمل و نقل  و ترافیک شهرداری یزد در ادامه افزود تنها در صورتی در تحقق اهداف ترافیکی توفیق خواهیم داشت که فرهنگ سازی و آموزش شهروندی را با جدیت پیگیری نماییم و در همین راستا برنامه جامعی برای تعمیق باورهای ترافیکی در سنین مختلف و اقشار گوناگون تدوین نموده و در حال اجرای آن هستیم.

“علیرضا اسداله پور” مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری یزد، سامانه های کنترل ترافیک شهر یزد را جزء پیشرفته ترین سامانه ها در سطح کشور دانست و اذعان داشت کلیه چهارراه های سطح شهر به صورت هوشمند کنترل می گردد و نظارت مستمر بر رفتارهای ترافیکی شهروندان، موجب تغییر در رفتار و رعایت قوانین گردیده است و در حال حاضر تخلفات رانندگی به مقدار قابل توجهی کاهش یافته است.

“عاطفه معماریان” مدیر پارک آموزش ترافیک شهرداری یزد نیز از بهسازی محیط فیزیکی و فضای سبز پارک خبر داد و اذعان داشت همه روزه تعداد زیادی از نونهالان، کودکان و نوجوانان از خدمات این پارک بهره می برند و برای بازی کودکان تعدادی دوچرخه و ماشین شارژی در محوطه بازی پارک وجود دارد.

گفتنی است در این بازدید معاون فرماندار، فرمانده پلیس راهور، معاون فنی و عمرانی، و مدیرعامل حمل و نقل شهرداری  آباده به اتفاق یکی از اعضای شورای اسلامی شهر آباده پس از برگزاری جلسه با معاون و کارشناسان معاونت حمل و نقل  ترافیک شهرداری یزد و بحث و تبادل نظر در زمینه مسائل فنی ترافیک، از مرکز کنترل ترافیک و پارک آموزش ترافیک شهرداری یزد بازدید نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال