آخرین اخبار : 

توقیف احشام قاچاق میلیاردی در آباده

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: ماموران انتظامی شهرستان آباده هنگام گشت زنی در اطراف این شهرستان، به چهار دستگاه خودرو که حامل احشام بودند مشکوک و خودروها را متوقف کردند.
وی ادامه داد: پس از متوقف کردن خودروها در بررسی مشخص شد، این خودروها که از فیروزآباد بارگیری و به مقصد اصفهان در حرکت بودند حامل ۴۲۷ راس گوسفند فاقد هر گونه مجوز از اداره دامپزشکی هستند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آباده اظهار کرد: همانطور که قبلا نیز توصیه شده با توجه به این که بسیاری از بیماری های خطرناک قابل سرایت به انسان است و در واقع مشترک بین دام و انسان است، چه بسا جابجایی و نقل و انتقال این گونه چهارپایان بدون مجوز بهداشتی می توانند سطح سلامت شهروندان را به مخاطره اندازد.
سرهنگ زراعتیان خاطرنشان کرد: پلیس با تمام جدیت با موارد مشابه برخورد می کند و از تردد هر نوع خودرو حاوی انواع چهارپایان و طیور که فاقد پروانه معتبر از ادارات دامپزشکی کشور باشد جلوگیری خواهد کرد.
وی با اشاره به دستگیری شش متهم گفت: ارزش این بار قاچاق ۵ میلیارد ریال برآورد شده که با هماهنگی با مقام قضایی، احشام به کشتارگاه تحویل داده شد و خودروها نیز روانه پارکینگ شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال