آخرین اخبار : 

هفتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آباده ای برگزار شد

DSC_0227این جشنواره با حضور مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش ، حمیدرضا آذری مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس،احمد دست نیان مدیر کل نوسازی مدارس استان فارس ، دکتر زارع نماینده مردم آباده،خرمبید و بوانات در مجلس و خیرین مدرسه ساز شهرستان آباده در محل سالن یاس آموزش و پرورش آبده برگزار گردید.

در این جلسه مهرابی مدیر آموزش و پرورش آباده کار خیرین مدرسه ساز را نشات گرفته از همدلی وهمزبانی دانست و افزود : علیرقم تمام کمک ها ما هنوز نیازمند حمایت خیرین در زمینه ساخت و گسنرش فضاهای آموزشی هستیم.

در ادامه جلسه دکتر رحیم زارع بیان داشت : ساخت و  توسعه فضاهای آموزشی به جهت کمک به نسل های آینده و تربیت فرزندانی اندیشمند و فکور نوعی سرمایه گذاری محسوب خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس نیز اظهار داشت : با توجه به این که خیرین محترم هیچ گونه وظیفه ای در قبال ساخت ، نوسازی و توسعه مدارس ندارند تا کنون گام های بسیار موثری را در این زمینه برداشته اند تا جایی که ۲۰ در صد از ساخت و سازها مدارس به دست خیرین مدرسه ساز صورت گرفته است.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور امروز در هفتمین همایش خیرین مدرسه ساز آباده گفت: از مجموع ۵۲۰ هزار کلاس درس مدارس سراسر کشور، ۱۰۰هزار کلاس یعنی حدود یک پنجم این کلاس ها را نیک اندیشان ساخته اند.مرتضی رییسی افزود: خیران پارسال بیش از هفت هزار میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در کشور کمک کرده اند.معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: به طور متوسط پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور، روزانه هفت کلاس و در هر هفته ۵۰ کلاس درس توسط مردم ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال