آخرین اخبار : 

برنامه‌های هفته کارگر سال ۹۵ تشریح شد

جلسه هماهنگی درخصوص برگزاری مراسم هفته و روز جهانی کارگر در محل اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آباده و با حضور نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمائی شهرستان برگزار گردید.

هاشمی رئیس کمیته کارگری آباده با عنوان اینکه امسال سال ویژه‌ای برای حوزه کار ; فعالیت و تلاش است، اقتصاد مقاومتی، را راهنما و خط مشی اساسی امسال دانست که تبلور و بستر اصلی آن حوزه کار و تلاش است.

وی در خصوص هفته پیش رو که مزین به نام هفته کارگر می باشد ضمن قدردانی از زحمات این قشر زحمتکش عنوان نمودند ، تقارن این دو و شروع سالی که به این شعار متصف است با هفته کارگر که اختصاص به قدردانی از تلاشگران حوزه کار در سازندگی و آبادانی کشور دارد تقارن مبارکی است و امیدواریم که بتوانیم با ملحم از این شعار و این تقارن به سهم خودمان در ایجاد زمینه مناسب برای تلاش و فعالیت نگه‌دارندگان اصلی‌ترین ستون اقتصاد مملکت و ستون ایجاد رفاه برای آحاد مردم کوشا و موثر باشیم.

درابتدای جلسه آقای هاشمی رییس اداره در رابطه با برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم هفته کارگر تاکید و اظهار داشت که بنا به فرمایشات پیامبر اکرم (ص) که همانا من دست پینه بسته کارگران را می بوسم وظیفه خود وتک تک مسئولین و دستندرکاران دانستند که از زحمات وتلاش های این قشر ضعیف و زحمتکش چه به صورت مادی و چه به صورت معنوی تقدیر به عمل آورده و روحیه کار وجهاد در بین آنان مضاعف گردد.

درادامه جلسه مسئولین ادارات و نمایندگان کارفرمایان محترم هریک به بیان پیشنهاداتی در زمینه چگونگی چه بهتر برگزار شدن برنامه های هفته کارگر پرداخته و همگی به اتفاق خواستار برگزاری هر چه با شکوهتر مراسمات تقدیر از کارگران نمونه شدند .

در پایان نیز مقرر شد که برنامه های متنوع و شادی از جمله :

برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد و دیابت ، اهدا خون توسط پرسنل ، دیدار تشکلات کارگری و کار فرمایی با امام جمعه محبوب شهرستان، برگزاری مسابقه والیبال کارگری معدن استقلال ، بازدید از کارخانه صدیق سرام و پردیس، ارایه بلیط با تخفیف ویژه استخر توسط مستاجر مجموعه ، برگزاری جشن مشترک کارگری تجلیل از کارگران نمونه ، ارایه بلیط فیلم سینمایی من سالوادور نیستم ، حضور در نماز جمعه با لباس نمادین کارگری و قرائت بیانیه شورای اسلامی کار معدن استقلال و غیره در این ایام برگزار گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال