آخرین اخبار : 

بازدید معاون مجمع خیرین سلامت فارس از بیمارستان خیرساز قلب و عروق آباده

 معاون شهرستانی مجمع خیرین سلامت فارس از بیمارستان خیرساز قلب و عروق آباده بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان، دکتر سید محمدمهدی طباطبایی در سفر به شهرستان آباده در جلسه ای با حضور اعضای شورای خیرین تأمین سلامت شهرستان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده توسط خیرین عرصه سلامت، ابراز امیدواری کرد با حمایت های خیرین نیک اندیش و تدبیر اعضای شورای خیرین تأمین سلامت تا پایان سال ۹۵ اتمام ساختمان مرکز خیرساز قلب و عروق که تاکنون ۷۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته را شاهد باشیم.
در این جلسه دکتر کامران مهدوی رئیس شبکه بهداشت و درمان و ایرج فرخی رئیس شورای خیرین سلامت آباده در صحبت هایی گزارشی از  اقدامات انجام گرفته توسط خیرین عرصه سلامت و نیازهای بهداشتی درمانی شهرستان ارائه کردند و خواستار توجه بیشتر به مجامع شهرستانی توسط مجمع خیرین سلامت استان شدند.
در پایان این جلسه دکتر طباطبایی ضمن قول مساعد در خصوص پیگیری مطالبات رئیس و اعضایشورای خیرین شهرستان، با همراهی اعضای هیئت مدیره شورای خیرین تأمین سلامت، از ساختمان در حال ساخت اورژانس محله عنایت آباد و ساختمان مرکز خیرساز قلب و عروق بازدید کردند. لازم بذکر است پایگاه بهداشتی و اورژانس محله عنایت آباد با پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۵درصد به همت خیر نیک اندیش حاج بهرام فرخی در حال ساخت می باشد.

 5454534434

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال