دیدار اصحاب رسانه با امام جمعه

دیدار اصحاب رسانه با امام جمعه
بدون نظر, ۱۹/۰۵/۱۳۹۴, توسط , در خبر

به مناسبت روز خبرنگار اهالی مطبوعات شهرستان آباده با نماینده ولی فقیه وامام جمعه آباده در محل دفتر امام جمعه دیدار کردند.
شیبانی سرپرست اداره فرهنگ و ارذشاد اسلامی آباده ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه و همچنین پیشکسوتان عرصه مطبوعات به معرفی نشریات کاغذی و الکترونیکی و خبرنگاران صدا و سیما پرداخت و برخی مشکلات مطبوعات را بیان کرد.و اظهار امیدواری کرد که این چراغ هایی که در شهرستان روشن شده اند با رهنمودهای امام جمعه  و حمایت مسئولین خاموش نشوندو به شکوفایی هرچه بیشتر برسند.SONY DSC
در ادامه سیدحسن موسوی خراسانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه آباده بیان داشت:
با توجه به آیه ۱۸ سوره مبارکه «ق» ؛کلمه ای نیست که از دهان انسان خارج شود الا اینکه دو خبر نگار ۲۴ ساعته آن را ثبت و ضبط می کنند.در آن دنیا می گوییم این چه نامه ای است که کوچک و بزرگ را ثبت کرده است . اگر ما در بیان مطالب صادق نباشیم ، کسی را خراب کنیم و … در آن دنیا از نامه عمل خود حیران خواهیم شد.به گفته امام علی(علیه السلام) حرف زده نشده مانند تیر است و در اختیار شماست اما اگر شلیک شد قابل برگشت نیست و اختیار آن در دست شما نخواهد بود.
امام جمعه آباده در ادامه افزود : مسئله هضم بسیار مهم است و این به معنای تحلیلگری خبر است. هر مطلبی ابتدا باید هضم شود و بعد منتشر شود. احسنت مردم فایده ای ندارد چون حلاوت آن در لحظه است و اخبار به روز تغییر می کنند.و در آخرت باید جوابگو باشیم. بسیاری اختلافات با یک حرف و گاهی با تفسیر غلط یک حرف به وجود می آید. کسی که کلامش زیاد شود خطایش بیشترخواهد شد و هرچه سرعت بیشتر باشد تصادف بیشتر خواهد شد!

درباره nafir

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی