آخرین اخبار : 

دیدار اصحاب رسانه با امام جمعه

به مناسبت روز خبرنگار اهالی مطبوعات شهرستان آباده با نماینده ولی فقیه وامام جمعه آباده در محل دفتر امام جمعه دیدار کردند.
شیبانی سرپرست اداره فرهنگ و ارذشاد اسلامی آباده ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه و همچنین پیشکسوتان عرصه مطبوعات به معرفی نشریات کاغذی و الکترونیکی و خبرنگاران صدا و سیما پرداخت و برخی مشکلات مطبوعات را بیان کرد.و اظهار امیدواری کرد که این چراغ هایی که در شهرستان روشن شده اند با رهنمودهای امام جمعه  و حمایت مسئولین خاموش نشوندو به شکوفایی هرچه بیشتر برسند.SONY DSC
در ادامه سیدحسن موسوی خراسانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه آباده بیان داشت:
با توجه به آیه ۱۸ سوره مبارکه «ق» ؛کلمه ای نیست که از دهان انسان خارج شود الا اینکه دو خبر نگار ۲۴ ساعته آن را ثبت و ضبط می کنند.در آن دنیا می گوییم این چه نامه ای است که کوچک و بزرگ را ثبت کرده است . اگر ما در بیان مطالب صادق نباشیم ، کسی را خراب کنیم و … در آن دنیا از نامه عمل خود حیران خواهیم شد.به گفته امام علی(علیه السلام) حرف زده نشده مانند تیر است و در اختیار شماست اما اگر شلیک شد قابل برگشت نیست و اختیار آن در دست شما نخواهد بود.
امام جمعه آباده در ادامه افزود : مسئله هضم بسیار مهم است و این به معنای تحلیلگری خبر است. هر مطلبی ابتدا باید هضم شود و بعد منتشر شود. احسنت مردم فایده ای ندارد چون حلاوت آن در لحظه است و اخبار به روز تغییر می کنند.و در آخرت باید جوابگو باشیم. بسیاری اختلافات با یک حرف و گاهی با تفسیر غلط یک حرف به وجود می آید. کسی که کلامش زیاد شود خطایش بیشترخواهد شد و هرچه سرعت بیشتر باشد تصادف بیشتر خواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال