آخرین اخبار : 

باید انصاف به خرج داد و حقایق را گفت…

سید حسن موسوی خراسانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه آباده در گفتگو با خبرنگار نفیر گفت :

هیچ گاه نمی توان منفی بافی و سیاه نمایی کرد که این کار هم در شرع ناپسند است و هم در عرف خریداری ندارد، بلکه باید انصاف به خرج داد و حقایق را گفت.
در کلان کشور هر روز یک بحثی بحث روز می شود و همه چیز به خاطر آن به تعطیلی کشیده می شود. مانند مسکن مهر دیروز و برجام امروز که وقتی هر کدام این ها نقل محافل شد دیگر مسائل تحت الشعاع قرار می گیرد. باید به صراحت گفت نه آن مسئله مسئله ی منحصر به فرد جامعه است و نه این مسئله.هر کدام آن ها مانند یکی از هزاران موضوع باید مطرح شود و عده ای به دنبال راه حلش باشند.
در شهرستان تمام حرف و حدیث ها حول محور انتخابات مجلس و خوب و بد بودن کاندیداها است در حالی که این هم مسئله ای گذراست.متاسفانه در این مقوله هم بر خلاف اصول اخلاقی دینمان به سمت تبلیغات غربی پیش می رویم ، با تقلب و پول و تخریب دیگران می خواهیم به خانه ملت برویم که چه کنیم ؟!
بعضی از کاندیداها در تبلیغاتشان چیزهایی می نویسند که فردای بعد از انتخابات خودشان و خانواده خودشان به آن حرفها و ادعاها می خندند.
وعده هایی که به مردم می دهند یا نمی دانند که این ها عملی نیست و یا می دانند و وعده توخالی می دهند که در هر دو صورت غلط و گناه است.
جمله ی امان از صبح شنبه که در بین مردم رایج شده نمودی از قیامت است زیرا طلبکاران برای اجاره مغازه خود و برای خرج غذا و پوستر و پلاکارد و حتی رای هایی که به آن ها داده اند به سراغشان می آیند.
در این بین بسیاری وعده رای دادن داده اند و در نهایت رای به کاندیدای مورد نظر نداده اند!!!
در دوره های قبل یکی از کاندیدا به دفتر ما آمد و در همان صبح کذایی و در هر دو مرحله گریه می کرد که فلانی ها این قدر خرج روی دستم گذاشتند ولی به آراء که نگاه می کنم میبینم خود آن ها رای نداده اند.
در این شهر روزگاری به هر مدیری کار داشتیم وعده مسجد و بعد از نماز می دادیم ولی اکنون بعضی از مسئولان در روز آغاز کار خود را نشان امام جمعه می دهند و روز خداحافظی هم شاید!! در حالی که اگر امام جمعه اهمیت دارد به خاطر مسجد و مردم است. آری از انصاف نگذریم که در هفته دولت هم در حدود نیم ساعت  به امر آقای فرماندار در محل دفتر حضور دارند.دوران عمر کوتاه است و دوران مسئولیت کوتاه تر! اگر مسئولین در دوران مسئولیت قدمی برای مردم برداشتند می توانند ادعایی کنند وگرنه اداره با مغازه در آمد زای شخصی فرقی ندارد و در نهایت بار مسئولیت منصبشان را به عنوان یک پرونده قطور بدهکاری به قیامت خواهند برد زیرا از آب و برق و گاز و عنوان و حقوق بیت المال استفاده کرده و مدیون هستند.برخی پروژه های کلان شهر به صورت داستان و فکاهی تبدیل شده که در انتخابات منتشر می شود و بس!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال