آخرین اخبار : 

برخی نمی خواهند به مسائل دردسر ساز ورود کنند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه آباده :
برخی نمی خواهند به مسائل دردسر ساز ورود کنند

————————————————————————————————————–

به دنبال نامه ای اعتراض آمیز که از طرف یکی از واحد های صنعتی سطح شهر خطاب به یکی از ادارات آباده، به دفتر امام جمعه شهرستان رسید  که شامل ۲۸ رونوشت برای ادارات داخلی و مسئولین کشوری و خبرگزاری های مختلف بود ،  در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان خطیب نماز جمعه در خطبه دوم به مدیران ارشد شهرستان در مورد این نامه و تعداد رونوشت های آن انتقاد کرد.

aaaa copy
گاهی برخی مسائل در شهر مطرح می شود که  باید همین جا با مدیریت مدیران حل شود و نیازی به این نباشد که خبرگزاری ها و مسئولین ارشد کشوری از آن باخبر شوند و آبروی شهر فرهنگی برود.
امام جمعه آباده بیان کرد نامه ای بدست ما رسیده با ۲۸ رو نوشت از رئیس جمهور گرفته تا وزیر و تلویزیون و …
وی در مورد محتویات نامه و اینکه حق با کدام طرف است هیچ گونه قضاوتی نکرد اما بیان داشت این گونه نامه نگاری با این تعداد رونوشت به این معناست که ؛ مسئولین استانی و کشوری به داد ما برسید که در شهری زندگی می کنیم که مدیر و مسئول دلسوزی نداریم ومشکلات را پیگیری و حل و فصل نمی کنند و این معنای ضمنی نامه می باشد، شاید آن واحد صنعتی به فرمانداری و یا شورا هم مراجعه نکرده باشد. خطیب نماز جمعه آباده در ادامه افزود : البته شورای شهر هم  شده پنج به علاوه چهار!  با این که مذاکرات پنج به علاوه یک هنوز تمام نشده! ۵ تا یه طرف و چهار تا طرف دیگر که همه انسان های خوبی هستند و همه دلسوزند و کسانی هستند که شما مردم انتخاب کردید و رای دادید اما شورایی که خود از درون اختلاف داشته باشند چطور می تواند مشکلاتی از این قبیل را رفع کنند و این می شود «ذات نا یافته از هستی بخش »و  باعث می شود گناه را گردن هم بیندازند و از قول دیگران حرف بزنند.
خطیب نماز جمعه در ادامه افزود : زمانی که وقتش بود با ما مشورت نمی شد و اگر مشورتی هم شد اجرا نشد! پس ما چه محلی از اعراب داریم که بعد بگویند شما مشکل را حل نکردید و  به قول مقام معظم رهبری حرف ما را از زبان خودمان بشنوید.
وی ادامه داد : تمام این مشکلات به این دلیل است که برخی نمی خواهند به مسائل دردسر ساز ورود کنند.
اگر مشکلاتی از این دست به مدیر کل نوشته شود نهایتا او یک معاون پنجم را می فرستد که مشکل را در شهر ما حل و فصل کند و این برای یک شهر فرهنگی توهین است.
خطیب نماز جمعه افزود : شورا در مدت زمان باقی مانده شفاف سازی کنند و مردم را محرم بدانند و متحد شوند و مشکلات از این دست را حل کنند.
چه کسانی که در نماز جمعه شرکت می کنند و چه کسانی که شرکت نمی کنند همه باید از طریق این تریبون از ریز فعالیت های شورا و معدن آگاه شوند و تا زمانی که این اتحاد و شفاف سازی انجام نشود مردم بر اساس حدس و گمان آمارهای نجومی از درآمد ها ، دخل و خرج ها
، دستگاه ها و بدهی ها می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال