آخرین اخبار : 

عاملان قتل راننده کامیون در “آباده” دستگیر شدند

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس ؛ فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و دستگیری عاملان سنگ پرانی به کامیون های حامل سنگ در شهرستان “آباده” خبر داد و گفت: این افراد ضمن سنگ پرانی، باعث مرگ یکی از سرنشینان کامیون های عبوری شده بودند.
سردار “احمد علی گودرزی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در این خصوص گفت: در پی سنگ پرانی های شبانه به کامیون های حامل سنگ در محور مواصلاتی “آباده” به سمت “شیراز” در دی ماه سال جاری، سرنشین یکی از کامیون ها پس از برخورد سنگ به شیشه خودرو و تخریب آن مجروح و به بیمارستان انتقال داده می شود که به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفته و با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، تعداد ۹ نفر مظنون به قتل توسط مأموران پلیس آگاهی استان شناسایی و مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پس از انجام تحقیقات تکمیلی از متهمان، در نهایت دو نفر از آنان ضمن اقرار به قتل با استفاده از سنگ، اعلام کردند در محور کمربندی آباده با سنگ پرانی، به چندین کامیون خسارت وارد کرده تا اینکه یکی از سنگ ها پس از برخورد به شیشه، به سر مقتول اصابت که منجر به فوت وی شده است.
سردار گودرزی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص ادامه دارد، افزود: مأموران انتظامی استان فارس با مخلان نظم و امنیت در جامعه و کسانی که به هر نحوی بخواهند امنیت و آرامش رانندگان زحمتکش را به مخاطره بیندازند، برخورد قانونی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال