آخرین اخبار : 

انتشار پوستر شکارصید غیر قانونی در آباده

انتشار پوستر اهدای جایزه پروانه صید یک راس کل وحشی به نفر برتر تیراندازی از سوی هیئت تیراندازی شهرستان آباده غیر قانونی است.

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، اداره کل حفاظت محیط زیست فارس ضمن ابراز تاسف از این اقدام طبیعت ستیز که منجر به ترویج کشتار حیات وحش خواهد شد با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:
این اداره کل بر اساس وظیفه سازمانی و انسانی خود این اقدام نامتعارف را محکوم کرده و از طریق مراجع قانونی و ذی صلاح این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
روابط عمومی محیط زیست فارس ضمن اعلام این مطلب که در استان فارس تا کنون نه تنها مجوزهیچ قرق اختصاصی صادر نکرده بلکه علاوه بر ممنوعیت شکار چهارپا در سال جاری حتی مجوز شکار پرندگان نیز صادر نشده است.
بر اساس اعلام روابط عمومی مجوز قید شده این پوستر متعلق به یکی از استان‌های دیگر بوده و انتشار دهندگان آن (هیئت تیراندازی شهرستان آباده) بطور خودسرانه و بدون هماهنگی با مراجع ذی صلاح ورزشی استان و بدون اخذ مجوز از متولیان محیط زیست اقدام به اخذ چنین تصمیم غیر کارشناسانه و غیرمسئولانه کرده و حامیان محیط زیست و دوستداران حیات وحش را آزرده خاطر کرده اند و قطعا به منظور جلوگیری از تکرار موارد مشابه، با مدیران کل ادارات استان‌های همجوار و استان‌هایی که دارای قرق اختصاصی هستند مذاکره خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال