آخرین اخبار : 

سمینار رزمی کاران کانگ فوتوآ ۲۱ در آباده برگزار شد

به گزارش نفیرنیوز ؛ رزمی کاران کانگ فوتوآ ۲۱ در سمیناری شرکت کردند که نقش ورزش علمی را درکاهش آسیب های اجتماعی بررسی می کرد.
سلامی، بنیان گذار کانگ فو توآ ۲۱ در ایران دراین ارتباط گفت: این برنامه در سطح ملی ودر دویست وچهل شهر کشور برگزار می شودکه شعار ما سلامتی آگاهی دانایی و مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی است.
کارشناسان روانشناسی وحقوقی در ارتباط با مهارتهای زندگی و خانواده سالم و مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی بخصوص اعتیاد برای ورزشکاران وخانواده آنان صحبت کردند منصوری کارشناس روانشانسی بالینی که سخنران این جلسه بود گفت: راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی در تحکیم خانواده و خصوصیات یک جامعه بهنجار و نابهنجار را بررسی کردیم.این اولین بار است که یک رشته ورزشی به مباحث خانواده و ناهنجاری های اجتماعی می پردازد.
ورزش کانگ فو توآ ۲۱ نه تنها با حرکات ورزشی بلکه با برگزاری اینگونه سمینارها توانسته است اثرات خوبی دربین مردم داشته باشدایزدی دبیر سمینار از استقبال خوب مردم از این ورزش گفت واینکه این انجمن علاوه بر ورزش در دانشکده کاگ فو برنامه های دیگر پیاده روی و کوه پیمایی نیز دارد.
بیش از سی صد نفر رزمی کار از دیگر شهرهای شمالی فارس با خانواده خود دراین برنامه شرکت کردند.
جنتی مسئول انجمن کانگ فوتوآ ۲۱ استان از حضور رزمی کارانی از آباده، اقلید، خرمبید، بوانات و ابرکوه در این برنامه خبر داد.نظیر این برنامه قرار است در دیگر شهرهای استان فارس نیز اجرا شود.

منبع خبر : آبده در گذر زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال