آخرین اخبار : 

دست آوردهای باشگاه کتابخوانی دانش آموزان دبستان ۲۲ بهمن

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده ؛ آئین رونمایی از دست آوردهای باشگاه کتابخوانی دانش آموزان دبستان ۲۲ بهمن دوره ی دوم در آباده برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در این مراسم گفت:
باشگاه های کتابخوانی در آباده با جدیت تمام دنبال می شود و در این راستا از دست آوردهای بی نظیر خلاقیت کودکان و نوجوانان رونمایی شده است که امروز شاهد خلاقیت های دانش آموزان دبستان ۲۲ بهمن دوره ی دوم در جام باشگاه های کتابخوانی هستیم.
فرخی در ادامه بیان داشت:
باشگاه های کتابخوانی از جمله طرح های بسیار خوب و ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و زیباتر از آن اینکه این طرح ویژه کودکان و نوجوانان است که می توانند خلاقیت خود را در کلیه مهارت های زندگی از این طریق بالاتر برند
.
دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده فعالیت دانش آموزان دبستان ۲۲ بهمن را شایسته تقدیر دانست و افزود
تلاش همکارانمان در طرح باشگاه های کتابخوانی در این دبستان قابل تقدیر است و تمامی این دست آوردها بیانگر تلاش و پیگیری آنان برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است .

آثار این نمایشگاه برگرفته از مطالعه دانش آموزان از کتاب های مختلف در قالب : نقاشی ، پارچه ، آشپزی ، چوب و … بود و این آثار نشان دهنده استعداد و ذوق بی نظیر آنان در کسب مهارت بوده و باشگاه های کتابخوانی راهی به سوی نشان دادن توانایی های کودکان و نوجوانان است
.همچنین در این مراسم ۲ گروه نمایشی عروسک ساز کارهای نمایشی خود را (برگرفته از کتاب شازده کوچولو) اجرا نمودند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال