آخرین اخبار : 

انتقاد شدید جانباز دفاع مقدس از انتصاب مدیران غیربومی در شهرستان آباده

به گزارش پایگاه خبری نفیرنیوز، مجتبی ضیائی، از جانبازان و فرماندهان دوران دفاع مقدس که روز پیش به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه در تریبون نماز جمعه حاضر شده بود، در بخشی از صحبت های خود به انتقاد از عملکرد نماینده مجلس در آباده و فرماندار مبنی بر انتصاب مدیران غیربومی در شهرستان پرداخت و ابراز کرد با وجود نیروهای متهعد و متخصص و آشنا به ظرفیت های شهرستان، نباید از مسئولبن غیربومی استفاده شود. سخنانی که توجه بسیاری از مردم حاضر در مصلی نماز جمعه را برانگیخت و پس از آن نیز در فضای مجازی نقل صحبت گروه ها و کانال های خبری شد.

وی دفاع مقدس را تداوم راه امام حسین(علیه السلام) و و نهضت عاشورا دانست و گفت: دفاع مقدس و رشادت رزمندگان، امروز باعث افتخار و سرافرازی کشور و جهان اسلان گشته است. قیام سیدالشهدا(علیه السلام) سال ها سرفضل قیام علیه ظلم و جور بوده است و هم اکنون نیز پرچم سرخ گنبد امام، نماد قیام و خونی است که هنوز در حال جوشش است.

وی با اشاره به خاطرات روز های دفاع مقدس عنوان کرد: دوران دفاع مقدس، روز هایی بود که نام و نان بهایی نداشت و مجاهدت در راه حق ارزش شناخته می شد. فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت یک میدان مین بود و خاکریز های ما بوی بهشت می داد. شهدایی که با تقدیم سر و جان از کیان اسلام و نظام ما دفاع کردند. جنگ ما علیه رژیم عراق بسیار پیچیده بود و هر روز با گذشت از دفاع مقدس، فصلی جدید از ابعاد آن گشوده می شود و بیشتر به حماسه بزرگ رزمندگان و جنایت آمریکا، غرب و رژیم صدام پی می بریم و با این وجود، دفاع مقدس دستاورد های بسیاری برای ما داشته است.

مجتبی ضیائی در ادامه به بخشی از مطالبات مردمی پرداخت و با انتقاد از انتصاب مدیران غیربومی در شهرستان گفت: چندی پیش انتصابی صورت گرفته در شهر که البته کاری با جنسیت آن فرد نداریم. این انتصاب با توجه به افتخاراتی که آباده و شمال فارس دارد، توهین به شعور اجتماعی مردم آباده است. با وجود اینکه فرمانداری آن بیش از صد سال قدمت دارد، اما اکثر نیرو ها و مسئولین در این شهرستان غیربومی هستند. آیا واقعا در این شهر هیچ کس توانایی اداره یک بخشداری مرکزی را ندارد؟ به چه کسی این درد را بگوئیم؟

این چهره مردمی و سرشناس شهرستان، در ادامه با انتقاد از عدم مشورت مسئولین با افراد با سابقه در شهرستان عنوان کرد: آقای نماینده با چه کسی مشورت می کند؟ در گذشته رسم بود نماینده و فرماندار در امورد مهم شهرستان و انتصابات، با امام جمعه مشورت می کردند، که این را فراموش کردند. امام جمعه خط قرمز ماست و باید بدانید که ایشان بیش از ۳۳ سال در این شهر بوده اند، بیشتر تجربه و اطلاعات در خصوص شهرستان را دارند و مورد وثوق همگان هستند. آقای نماینده محترم شما با چه کسی مشورت می کنند؟ مگر قرار نشد کار های عزل و نصب با مشورت امام جمعه باشد؟

وی در پایان خطاب به تمام مردم شهرستان گفت: مردم آباده هوشیار باشید، حق شما و حق این شهر این نیست. ما با تمام توان مطالبه گر حق مردم شهرستان هستم.

مشروح این سخنان و متن سخنرانی را در کانال اطلاع رسانی مقتدی، به آدرس

http://sapp.ir/emamjomeabadeh

 دریافت نمایئد.

انتهای پیام/۱۱۳۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال