آخرین اخبار : 

آغاز مراحل فیلمبرداری مستند ملکوتیان در آباده

به گزارش نفیرنیوز ؛ ملکوتیان نام مستندی است که به شرح حال عارفی می پردازد که حدود ۱۰۰ سال پیش تب و تاب دیدار امام زمان(عج) را در سر خود می پرورانده است. این عارف پس از گذراندن حوادث تلخ و شیرین و ریاضت های بسیار، در نهایت به آرزوی خود نائل می شود.

مراحل فیلمبرداری این مستند به کارگردانی و تهیه کنندگی امیرمحمد اطمینان و با حضور استاد مهدی فقیه بازیگر سینما و تعدادی از پرسنل حرفه ای و با تجربه صدا و سیما و برخی عوامل مستند معروف «حدیث سرو» و همچنین با استفاده از جوانان هنرمند آباده ای در یکی از محله های آباده کلید خورد.

این مستند بر اساس کتاب داستان های شگفت شهید دستغیب و همچنین جلد اول کتاب معاد شناسی علامه محمدحسین تهرانی، برخی وقایع زندگی این عارف را به تصویر کشیده است.

کارگردان این مستند در گفتگو با نفیرنیوز گفت : ایده اصلی بر اساس یک اتفاق غیر منتظره و عجیب در ذهنمان شکل گرفت و مراحل تحقیق در خصوص جزئیات آن یکسال به طول انجامید و سر انجام مردادماه امسال مراحل فیلمبرداری آن شروع شد.

کارگردان مستند ملکوتیان گفت : این مستند از شبکه های یک ، چهار و فارس پخش خواهد شد و ان شا الله در آینده به زندگی دیگر علما نیز پرداخته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال