آخرین اخبار : 

امام جمعه آباده: تاسیس کارگاه های گروهی راهکار ایجاد اشتغال در شهرستان

به گرارش پایگاه خبری نفیرنیوز، امام جمعه شهرستان آباده در خطبه های نماز جمعه این هفته بر لزوم تاسیس کارگاه های اشتغال در شهرستان تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی در خطبه دوم نماز جمعه با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری جهت ایجاد کارگاه و شغل بیان کرد: امروز شهرستان نیاز به چندین کارگاه گروهی دارد تا جوانان و افراد بیکار در آن شاغل شوند و علاوه بر درآمد زایی چرخه اقتصاد شهرستان نیز به حرکت در بیاید. تاسیس مجموعه ای بزرگ نیاز به جذب سرمایه گذار دارد و متاسفانه بسیاری از سرمایه گذاران بومی اهل سرمایه گذاری در این شهرستان نیستند.

وی با اشاره به سفر مهندس فتاح به شهرستان و تقدیر از اقدامات ارزنده مدیرکل کمیته امداد کل کشور به شهرستان گفت: رسیدگی به محرومان جامعه، ایجاد استقلال مالی و خودکفایی خانواده ه خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد از شایسته ترین فعالیت های این نهاد انقلابی بوده است.امیدواریم با تحقق وعده این مسئول عزیز و ساخت ۱۵۰ مسکن در شهرستان آباده تمام نیازمندان فاقد مسکن این شهرستان، صاحب خانه بشوند.

خطیب جمعه شهرستان آباده در ادامه گفت: تاسیس کارگاه عمومی بزرگ در شهرستان باید از سوی مسئولین محترم و نیز کمیته امداد پیگیری شود. همچنین لازم است دفتر مشاوره ای جهت کاریابی و شغل یابی ایجاد شود تا سرمایه گذاران با مشورت با افراد با تجربه و با صلاح و در نظر گرفتن شرایط شهرستان اقدام به سرمایه گذاری نمایند تا بخاطر عدم مدیریت صحیح به زمین نخورند.

ادامه دارد…

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال