آخرین اخبار : 

از کجا فهمیدید! ایرانیان عصبانی ترین کشور دنیا هستند!؟

اخیرا نتایج یک موسسه نظرسنجی منتشر شده مبنی بر اینکه جامعه ایران عصبی‌ترین جامعۀ روی زمین است!!
و برخی هم با آب و تاب آن را در فضای مجازی منتشر می کنند که ای داد! چقدر ما ایرانی ها عصبانی هستیم! چقدر غمگین هستیم! چقدر افسرده هستیم و …
مشخص نیست مؤسسه گالوپ چگونه و با کدام “هزار ایرانی” مصاحبه کرده و با این جامعه آماری گسترده! چنین گزارش هایی صادر کرده است!اما مشخص است که نتایج آن تا چه حد تمسخرآمیز است…
شش سال است که دنیا شاهدِ جدیدترین و عریان ترین صحنه های خشونت تکفیری است، که در مقابل دوربین ها صورت می گیرد.اتفاقاتی که از شدتِ تلخی، گاه انسان باورش نمی شود که واقعیت باشد.
انواع و اقسام خشونت را شهروندان کشورهای پیرامون ایران از زمان یازده سپتامبر تا کنون مرتکب شده اند و حالا ایرانیان شدند عصبانی ترین؟
سالانه ۳۰ هزار آمریکایی با اسلحه همشهریان خود کشته می شوند ! و آمار کشته های خودکشی در ژاپن از کل تلفات رانندگی ایران بیشتر است!
آن وقت ایران عصبانی ترین کشور است؟!
ایران ما، ممکن است در خیلی زمینه ها برای زندگی ، بهترین نباشد، ولی اگر می خواهید در برخی حوزه ها بدترینش کنید، لااقل حرفِ منطقی و روِش مند بزنید.
عزیزانی که این دست نتایج موسسات نظرسنجی ها را همخوان می کنید، لااقل اگر نگران تحقیر ملی نیستید، به “مستدل” بودن این نتایج تردید کنید.
هموطن گرامی! بیایید خودمان به خودمان برچسب نزنیم…
هدف اصلی این پروپاگاندا(تبلیغات)، تخریب چهره ایران و ایرانی در ذهن مردم دنیا و حتی مردم خودمان است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال