خانه / خبر / استقبال از تولید آثار فاخر در اولویت فرهنگ و ارشاد آباده

استقبال از تولید آثار فاخر در اولویت فرهنگ و ارشاد آباده

نشست های تخصصی انجمن های فرهنگی هنری از ابتدای سال جدید در آباده راه اندازی می شود.

به گزارش نفیرنیوز و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده ، هادی فرخی سرپرست این اداره از نشست های تخصصی انجمن های فرهنگی هنری از ابتدای سال جدید در آباده خبر داد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده ، بهار را مایه طراوت و الگویی برای تازه شدن روح و جسم انسان ها دانست و بیان داشت.
برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 98 با دیدار ائمه جمعه شهرستان آغاز شد و پس از آن اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال جدید برگزار می شود و نشست های تخصصی انجمن های فرهنگی هنری این اداره نیز در راستای اجراشدن برنامه های با محتوا و خوب توسط هنرمندان برگزار خواهد شد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده استقبال از تولید آثار فرهنگی و هنری را اولویت سال جدید قرار داد و اظهار داشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که امسال را سال رونق تولید نامگذاری نمودند ، ما نیز سعی بر تولید هر چه بهتر و با کیفیت تر آثار فرهنگی و هنری داریم و با آغوش باز از طرح ها و ایده های نو و خلاق برای فرهنگ سازی عموم مردم استقبال می کنیم.
شایان ذکر است در حال حاضر 10 انجمن فعال در شهرستان آباده فعالیت می کنند که سال گذشته برنامه های ارزشمندی همچون کنسرت های موسیقی استاد اردشیر کامکار و هادی آذرپیرا ، نمایشگاه های هنرهای تجسمی ، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ، کارگاه ها و برنامه های متنوع باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان و … با همت انجمن های فرهنگی و هنری آباده برگزار شد.

همچنین ببینید

کاندیداهای احتمالی آباده در انتخابات مجلس یازدهم

به گزارش پایگاه خبری نفیر نیوز، به نقل از ایسنا، علی‌رغم آنکه هنوز بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code